Silkroad VPN Tavsiyesi

hakan44

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Çin'de yaşıyorum ve online oyun Silkroad oynamaktayım. Fakat burada serveri kapalı olduğu için VPN ile oyuna girmeyi basardım. Burada en verimli çalışan VPN astrill fakat baglanti hizindan olsa gerek oyunda DC sorunu çok yaşıyorum bana başka özellikle oyunlar için daha başarılı vpn tavsiyesi verebilecek var mı?

Windows ve ekran kartınızın sürücüsü güncel olsun, VPN ile oyunlardan yüksek performans beklemek yanlış olur.

Tamamen vpn sağlayıcısının verdi hizmet ve parklı ayar secenekleri ile kaynaklı başka bir vpn satın aldım ve tüm sorunlarım ortadan kalktı.Astril chinde çok başarılı fakat oyunlarda bir çok farklı ayarlarını kullanmama rağmen dc sorununu çözemedim .Başka bi sağlayıcı ile aynı anda youtube google ve oyunuma sorunsuz bağlantı sağlıyorum.

Arkadaşlar Çin'de yaşıyorum ve online oyun Silkroad oynamaktayım. Fakat burada serveri kapalı olduğu için VPN ile oyuna girmeyi basardım. Burada en verimli çalışan VPN astrill fakat baglanti hizindan olsa gerek oyunda DC sorunu çok yaşıyorum bana başka özellikle oyunlar için daha başarılı vpn tavsiyesi verebilecek var mı?
Hakan hocam sezi nasıl ulaşabileceğimi bilemedim ama ben bu vpn olayını silkroad da uygulamak istiyorum. Normalde proxy kullanıyorum ama vpn olayı baya kafama yattı . vpn de proxy gibi id pg pord şeklinde mi satılıyor. ve şahsa özel mi

Hakan hocam sezi nasıl ulaşabileceğimi bilemedim ama ben bu vpn olayını silkroad da uygulamak istiyorum. Normalde proxy kullanıyorum ama vpn olayı baya kafama yattı . vpn de proxy gibi id pg pord şeklinde mi satılıyor. ve şahsa özel mi
Dostum 5 sene önce yurtdışında kaldığımda kullanmıştım ,12 aylık abonelik şeklinde alıyorduk 2 cihazda kullanılabiliyor du.

Yeni konular

Geri
Yukarı