Steam Silmeden üstüne tekrar kurmak

thelordreturn

Decapat
Daha fazla  
Bugün sabah saatlerinde bilgisayarı açtığımda Steam'e girmeye çalıştım hiç tepki vermedi. Kaldırmak istemedim indirdiğim oyun vardı. Acaba dedim tekrar setup dosyasını indirip Steam'in kurulu olduğu klasöre kursam kendini günceller mi diye düşünüp setup dosyasını indirip üstüne tekrar kurulum yaptım. Ve sorunum ortadan kalkmıştı Steam tekrar olması gerektiği gibi çalışıyordu. Sormak istediğim soru şu.

Kurulu olduğu dizine tekrar kurulum yaptım bir sorun olur mu?

Oyun 21.5 GB yer kaplıyor ve Steam komple dosya boyutu 22.7 GB her şey olması gerektiği gibi mi? Dosya boyutu normal mi?

Şu an Steam çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün sabah saatlerinde bilgisayarı açtığımda Steam'e girmeye çalıştım hiç tepki vermedi. Kaldırmak istemedim indirdiğim oyun vardı. Acaba dedim tekrar setup dosyasını indirip Steam'in kurulu olduğu klasöre kursam kendini günceller mi diye düşünüp setup dosyasını indirip üstüne tekrar kurulum yaptım. Ve sorunum ortadan kalkmıştı Steam tekrar olması gerektiği gibi çalışıyordu. Sormak istediğim soru şu.

Kurulu olduğu dizine tekrar kurulum yaptım bir sorun olur mu?

Oyun 21.5 GB yer kaplıyor ve Steam komple dosya boyutu 22.7 GB her şey olması gerektiği gibi mi? Dosya boyutu normal mi?

Şu an Steam çalışıyor.

Steam'i sildiğin zaman oyunlar silinmez daha geçenlerde bilgisayara format attım ama tüm oyunlarımı D-F disklerine taşımıştım Steam'i tekrar yükledikten sonra dosya doğrulama ile oyunları tekrar yüklememe gerek kalmadan oynamaya devam ettim.

İstersen oyunu yedekleyip, steami kaldır ve geri yükle. Hem temiz kurulum yapmış olursun hem de oyun silinir mi diye aklında soru işareti kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı