SilverStone KR03 alınır mı?

Haggis

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu soğutucu alınmalı mı 150 TL bütçeye?
Kasam en fazla 150 mm destekliyor.
Snowman M200 de düşündüm fakat hangisi daha güçlü bilmiyorum.
İnternette Snowman M200 Prism'i geçememiş fakat bir kanalda KR03 geçmiş Prism'i. Sizce hangisi daha iyidir?
Ryzen 5 5600 için.

Son düzenleme:
SilverStone KR03 Amd için (Am4'e kadar) stock soğutucu yerine tercih edilebilecek en mantıklı soğutucudur. fiyatı ve performansı olarak çok başarılı buluyorum. Sıvı soğutmaya geçmeyi planlıyordum, sistemimi yeni toplamıştım, geçici olarak bu ürünü tercih ettim. Tek temennim bilgisayarı çalıştırsın, işletim sistemini kurayım, sürücüleri yükleyeyim yeter diyordum. Ryzen 7 5700x sıcaklık değerleri 19-22 derece arasında geziyor sürekli. ufak ufak denemeler yapa yapa stres testine kadar geldim. h510flow kasada, yaklaşık 15 derece oda sıcaklığında işlemcinin stres testindeki maksimum sıcaklık değeri
57 derece
Termal macun, kasanızın hava akışı, odanızın sıcaklığı ve fanlarınızın kalitesi buna etki edecektir.

Benim gözlemlediğim kadarıyla, gpu ısınmaya başlayınca egzoz fanından sıcak hava gelmeye başlıyor.
Kasa içindeki soğutma iyileştirmeniz için aklınızda olsun. Gpu kasanın içini adeta fırın gibi ısıtıyor, eğer sıvı soğutma kullanmıyorsanız(ki radyatörün soğutmasına da etki edecektir) fanlı cpu soğutmalarınızda, gpu nun kasa içini ısıttığını unutmayın.
Önümüzdeki süre içinde bunun ile ilgili bir çalışma yapacağım.

Sevgiler

Geri
Yukarı