SilverStone PF240 ARGB nasıldır?

Kardeşim ben ürünü tekrar iade ettim. Fanları her türlü yöne verdim. Harici 3 fan daha vardı. Sıcaklıklar stok fanla aynı seviyedeydi. 3-7 derece için 1000₺ civarı para vermeye gerek yok bence. Alacaksan paraya kıyıp corsr H100i RGB Platinum gibi bir ürün al. ya da 700-900₺ civarında olan Noctua DH-14 veya Be Quiet'in hava soğutucularını alabilirsin. Ben öyle yapacağım.

Silver stone TD02-Lite kullanıyordum arıza verdi garanti yolladım 1 sene uğraştım tüketici hakem heyeti yenisiyle değişime kararı verdi. Sıfır ürün yolladılar ama eski soğutucumda Max 60 dereceleri görüyordum, PF240 daha performanslı bir ürün olmasına rağmen aldığım değerler şaşırttı, büyük ihtimal pompa arızası gibi geliyor çünkü pompada ses yok. Sizin üründe pompa sesi vs. geliyor muydu?

Silver stone TD02-Lite kullanıyordum arıza verdi garanti yolladım 1 sene uğraştım tüketici hakem heyeti yenisiyle değişime kararı verdi. Sıfır ürün yolladılar ama eski soğutucumda Max 60 dereceleri görüyordum, PF240 daha performanslı bir ürün olmasına rağmen aldığım değerler şaşırttı, büyük ihtimal pompa arızası gibi geliyor çünkü pompada ses yok. Sizin üründe pompa sesi vs. geliyor muydu?

Sanırım evet. Arada ses duyuyordum. İlk sıvı soğutucu deneyimim olduğu için tam anlayamadım. Forumlarda okuduğum kadardı.

Hocam aradan baya zaman geçmiş nasıl soğutucudan memnunmusunuz ?
bende sipari vereceğim şuan sizden bi geri dönüş alabilirsem çok sevinirim
Dostum moralini bozmak istemem ama soğutucu berbat "bendeki berbat" :) diğer kullanıcılar gayet iyi soğuttuğunu söylüyor. Amd verdiği stok soğutucu ile aynı performansta sayılır :) belkide akortek bilerek bu ürünü bana yolladı malum tüketici hakem heyeti davası sonucu kazandığım ürün buydu .

Dostum moralini bozmak istemem ama soğutucu berbat "bendeki berbat" :) diğer kullanıcılar gayet iyi soğuttuğunu söylüyor. Amd verdiği stok soğutucu ile aynı performansta sayılır :) belkide akortek bilerek bu ürünü bana yolladı malum tüketici hakem heyeti davası sonucu kazandığım ürün buydu .
Haydaa yıktın hayallerimi:) amazondan sipariş vermiştim :)
Neyse bir kurayım beğenmezsem amazonun iade politikası gereği yollarım geriye sağolasın dönüşün için

Test sonrasi bilgileri paylaşır mısın? Merak ediyorum sizdeki değerler nasıl olacak.
Hocam iade ettim ürünü.
anakartımda 1 adet cpu fan ve 1 adette sys fan vardı
çok oyun oynamadığım için stok fan işe yarar die düşündüm
montajını yapamadan iade ettim :)
gerçi dün oyun oynarken işlemcinin ısısı 94 dereceleri görünce bi yine yelteniyorum sıvı soğutucuya ama bakalım :=)

Merhabalar, PF240 aldım bugün montajı yaptım fakat CPU stress test 75 85 arasında oluyor.
Boşta 45 50 civarı, pump %100 de fanlar % 100'de acaba sıkıntı nedir?
tahminimce macunu düzgün sürememişsindir aynı sorunu zamanında yaşadım çünkü boşta 60 derecelerde yük altında 80 derecelerdeydi ben çok uzun süredir ürünü kullanıyorum ve şu an işlemcim 5600x boşta 35 dolanırken 44 yük altında 73 üstü görmedim daha.
Hocam iade ettim ürünü.
anakartımda 1 adet cpu fan ve 1 adette sys fan vardı
çok oyun oynamadığım için stok fan işe yarar die düşündüm
montajını yapamadan iade ettim :)
gerçi dün oyun oynarken işlemcinin ısısı 94 dereceleri görünce bi yine yelteniyorum sıvı soğutucuya ama bakalım :=)
kutu içinden 1 adet çoklayıcı çıkıyordu aslında.

tahminimce macunu düzgün sürememişsindir aynı sorunu zamanında yaşadım çünkü boşta 60 derecelerde yük altında 80 derecelerdeydi ben çok uzun süredir ürünü kullanıyorum ve şu an işlemcim 5600x boşta 35 dolanırken 44 yük altında 73 üstü görmedim daha.

Şu sıc

Evet vardı içinde hocam aynen ama çok kablo karışık geldi açıkçası onun yerine Arctic aldım bende
Kablo karmaşasını sevmemiştim silverstone da
Arcticte tek bir kablo ile hem pompa hemde fanları halletmişler

Daha önce çok pc topladım yani eminim sürdüğüme . İstediğim performansı alamadım bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı