SilverStone PF360 kutu açılımı

Bende PF 240 versiyonu mevcut yapılıyor gayet renk canlılığı hoşuma gitti soğutması da çok iyi diyorlar ama macunla ilgili bir sorunum oldu, ama sorun teşkil etmiyor yeni bir macun siparişi verdim daha güzel olacak inşallah.
@RPM dostum selam. Ben de bundan aldım henüz bağlantısını yapmadım ama bir sorum olacaktı.
Hem ARGB kontrol ünitesinden renk değiştirebilme hem de anakarta bağlayıp yazılımla renk değiştirebiliyor muyuz?
Hangi kabloyu kullanmamız gerek acaba? Ben kontrol ünitesine tekli giren kabloyu kullandım da.
Şu anlık sadece kontrol ünitesinden renk değiştirebiliyorum (Uzay montajı ile sadece test ettim).
Anakartım bozulduğu için şu anda deneyemedim Salı günü gelecek.

Bende PF 240 versiyonu mevcut yapılıyor gayet renk canlılığı hoşuma gitti soğutması da çok iyi diyorlar ama macunla ilgili bir sorunum oldu, ama sorun teşkil etmiyor yeni bir macun siparişi verdim daha güzel olacak inşallah.
Hangi kablo ile yapıyorsun? İstediğin zaman anakartın yazılımı ile, istediğin zaman da ARGB kontrolcüsü üzerinden aydınlatma yapabiliyor musun? Kablo değişmeden ama?
@Godsume bilgini paylaşırsan sevinirim dostum.

Son düzenleme:
Aldığım günden beri sorunsuz kullanıyorum hocam. Soğutma performansı hakkında tam veri veremem zira 4.4V sabit kullandığım için işlemci hiç ısınmıyor.
Sorun yaşayanların Teknobiyotikle papaz oldukları ve Akortekin bu durumla hiç ilgilenmediğini okudum çoğu yerde, bu biraz endişe verici, İşlemcinizin değerleri nasıl ilk günden bu yana değişiklik oldu mu ? Performans kaybı vb.

@Noyan_TR01 Teknobiyotik'in YouTube yorumlarına verdiği cevaplara bakarsanız rezilliği görürsünüz zaten. Papaz olmalarına şaşırmadım.

İşlemcimin sıcaklığı ilk zamanlara kıyasla daha fazla ama termal macun yenilediğim zaman düzelecektir.
Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim çok saolun.

Maadem öyle ben de kendi yaşadığımı söyleyeyim.

1 kere radyatör, 2 kere pompa arızasından garantiye yolladım, 2 kere tamir 3.'de ise değişim yapıp yolladılar. Ben de sıvı soğutmayı sattım herhalde bir daha el de sürmem.

Maadem öyle ben de kendi yaşadığımı söyleyeyim.

1 kere radyatör, 2 kere pompa arızasından garantiye yolladım, 2 kere tamir 3.'de ise değişim yapıp yolladılar. Ben de sıvı soğutmayı sattım herhalde bir daha el de sürmem.
280mm Arctic alacağım vazgeçtim SilverStone almaktan, normalde Bitfenix Cube 360 alacaktım ama onda sızıntı sorunları oluyormuş epey o yüzden gene aynı yoldan arctic alacağım İnventus üzerinden.
Bilgilendirme için çok saolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı