İnceleme SilverStone PF360 Sıvı soğutma

Bende rejintek ereboss cooler 14cm kule tipi kullanıyorum.cift taraflı cooler master 12 cm 2000 rpm fan takılı bunun yanında Zalman zm-stc 8 termal macunu ile kullanıyorum,8. 5 kw iletkenliğe sahip. Üst düzey programla işlemciyi zorladık 45.50 dereceyi geçtiğini görmedim, bütün oyunlarda bile asla bi kasma olduğunu görmedim. Önemli olan kasa hava akışı. Bütün fanlarım cooler master 2000 rpm ön tarafta 1 adet 14 cm akasa viper var. Mahşallah ekran kartına bile hava akışı sağlıyor gt5 vs vs oyunlarda bile aynı sıcaklıklarda kalıyor

Dosya Ekleri

• IMG_20210401_005824.jpg
    125,7 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20210401_005806.jpg
    150,3 KB · Görüntüleme: 39

Hocam bende aynı durumu yaşıyorum kullanma klavuzu yok linki atabilir misin? Ayrıca ben Intel braketini de çıkaramıyorum gelmiyor bir türlü acaba defolu ürün olabilir mi? Sinerji bilgisayardan aldım.

Hocam bende aynı durumu yaşıyorum kullanma klavuzu yok linki atabilir misin? Ayrıca ben Intel braketini de çıkaramıyorum gelmiyor bir türlü acaba defolu ürün olabilir mi? Sinerji bilgisayardan aldım.
Kullanma klavuzu kutu üzerindeki barkodu taratınca geliyor. Braket olayına bir şey diyemem ben herhangi bir zorluk çekmeden AMD için olanı taktım.

Kullanma klavuzu kutu üzerindeki barkodu taratınca geliyor. Braket olayına bir şey diyemem ben herhangi bir zorluk çekmeden AMD için olanı taktım.
Hocam merhaba! Ben konuyu hortlattım da. Alacağım anakart ''TUF GAMING B550 PRO'' benim anakartımda AIO pump girişi falan var mı ? Ben baktım da bulamadım ama biraz cahilim belki ben görmemişimdir.Bende BIOSA girip pompa değerlerime bakmak isterim. Üç dört güne alacağım bilgisayarıda. Aynı sıvı soğutmayı alacağım için size sormak istedim.Bir problem yaşar mıyım acaba ?

Arkadaşlar bu arada ortalama 1 sene içerisinde pompası kronik olarak bozuluyor. Aynı ürün ikinci kez aynı problemden ötürü kullanılamaz hale geldi.

Arkadaşlar bu arada ortalama 1 sene içerisinde pompası kronik olarak bozuluyor. Aynı ürün ikinci kez aynı problemden ötürü kullanılamaz hale geldi.

Aynen hocam kullandım bozuldu değişim yaptılar oda bozuldu gittim NZXT Kraken X73 white aldım SS pişmanlıktır.

Aynen hocam kullandım bozuldu değişim yaptılar oda bozuldu gittim NZXT Kraken X73 white aldım SS pişmanlıktır.
Teknobiyotik'e yazıyorum şimdi bakalım ne diyecekler. Ancak şu net ki bu model kronik problemli.

@NITRO Dilersen başlangıç sayfasına bu ürün ile alakalı kronik problemi olduğu bilgisini büyük ve kalın harfler ile yaz. İnsanlar para harcamasın boş yere.

Bendeki PF240'ta 1.5 yıllık kullanım sonrası pompa arızası nedeniyle bir kere değişime gitti. Gelen sıfır ürün de aynı şekilde 6 ayda bozuldu.
@BilgisayarKurdu Valla hocam bırakın Teknobiyotik'i, garantisi bittiği için Silverstone global bile yardımcı olmadı. Gerçekten sıvı soğutmalardan korkup hava soğutma aldım, üzerine de PF240'ın fanını taktım. Mutlu mesut yaşıyorum.

Katılıyorum, benimkinin de pompası bozuldu. Konuya güncelleme getiriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…