İnceleme SilverStone PF360 Sıvı soğutma

CFM ve RPM açısından aynı marka dikkatimi çekmişti, mesela SilverStone full hızda dönse ki 3.3K hıza ulaşıyor, bu önerdikleriniz 1.5K maximum dönme hızına sahip. bir sorun olur mu bu konuda?

İkinci fan daha çok hava çekişini hızlandırıyo tabi bütçe varsa aynısını alırsınız kafanız rahat olur hatta kasanın önüne takmak daha iyi bile olabilir.

Link var mı acaba?

Bulduğum link burada. Peki o halde şunu da sorayım. Bende halihazırda boşa çıkmış 3 adet Xigmateg AY120 ( XIGMATEK GALAXY II ELITE AY120 3x120mm ARGB FAN + KUMANDALI KASA FAN KİTİ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ) fan var. 1200 %-10, %+10 RPM ve 48 CFM değerlere sahip. Bunları taksam olur mu?

@NITRO İncelemen için teşekkür ederim. Faydalı oldu.
Ben de sipariş ettim dün bir tane, fiyatına kıyasla faydalı bir ürüne benziyor; ufak bir pompa - fan RPM konfigürasyonu ile iyi işler çıkarabileceğine inanıyorum. Gelirse ben de yorum yapabilirim.

Son düzenleme:
Kendi görüşlerini eklemen faydalı olacaktır. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Ben de pull push sistemini hazırladım ve sıvı soğutmayı öne aldım.Amazondan noctua macunum da geldi. Yalnız sıkışıklıktan dolayo radyatörü çok az çizdim ( büküldü iç yaprakları). Bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. Eski sıvı soğutmam çok fazla çizik ve büküktü ama sorunsuz çalışmaktaydı. Anakart garantiden gelir gelmez taze bilgileri ekleyeceğim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…