İnceleme SilverStone PF360 Sıvı soğutma

Benim gibi 1 derecenin bile hesabını yaparsan 3 4 derece çok önemli bir değer hahah. Ayrıca uzun süreli oyunlarda ekran kartın ısınacak ve diğer donanımların da ısınacak, dolayısıyla kasa içerisinde daha fazla sıcak hava oluşmuş olacak bu da fanların radyatöre daha fazla sıcak hava üflemesine sebep olacak, kısacası normal kullanımlarda 3 4 derecelik fark uzun kullanımlarda 10 dereceye kadar çıkabilir, denemedim ama yabancı forumlarda okumuşluğum var. Evet üste takıyormuş gibi sadece 90 derece yan çevirip aynı nasıl yukarı montelediysen öne monteliyorsun. Bir farkı yok.

Kasanın önündeki fanları sökmeme gerek var mı radyatörü öne vidalamak için yoksa birden fazla mı vida deliği vardır ön tarafta radyatörler vidalanabilsin diye?
@BilgisayarKurdu Merhaba, Pompanın yönünü düzelttim fakat şimdi borular ekran kartına değiyor. Sizin fotoğrafınıza baktığında borular çok temiz bir şekilde ekran kartının ve ramin arasından gidiyor bir şeye değmeden bende niye böyle olmuş olabilir sizce?

Dosya Ekleri

• AC0E4DA7-B560-4F51-AF5E-CFE44173DE32.jpeg
    112,3 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:
Ben de bu SilverStone PF360 ile

CM Masterliquid ML360R bu soğutucu arasında kaldım. Birde bu var​

THERMALTAKE TH360 ARGB​

Selamlar geç bir hayırlı olsun demek istiyorum.. Ben de ürünü bugün satın aldım. Kurulumunu yaptım fakat dragon center uzerinden fanların renglerini ayarlayamıyorum yardımcı olma şansınız var mıdır? Kablolamayı mı yanlış yaptım.. Yardımcı olursanız inanılmaz mutlu olurum iyi bir kaynak bulamadım ürünün en büyük eksisi bu oldu benim gözümde.

3 pin ARGB kablosunu anakartınıza taktınız mı?

Ayrıca anakartınızın tam modeli nedir?

@windofchild Kumandaya takmayın. Fanların ve pompanın ARGB kablolarını birbirine bağlayın. Sonra bir tanesini anakartınızdaki 3 pinli ARGB portuna takın.

Siz şuanda kumandadan kontrol ediyorsunuzdur. Anakarttan kontrol etmek için kumandayı devre dışı bırakmanız gerekli.

teşekkürler hocam kumandadan gelen küçük üç pinli takıyordum ben. Direkt fan rgb'lerini birbirine bagladıgım kabloyu anakarta taktım şu an kasa fanlarıyla aynı renk oldu sağ olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…