Sim kart hizmet yok sorunu

RavenousCortex

Hectopat
Sim kartımı taktığımda pin kodunu istiyor, giriyorum ama hizmet yok diyor. Öncelikle;
  1. Sorun kartta değil, başka telefonlarda çalışıyor.
  2. Hücresel ağ ayarları > ağ operatörleri > ağları ara şeklinde bir öneri görmüştüm, çalışmıyor
  3. *#*#4636#*#* koduyla telefon bilgilerine girdim, radyoyu aç düğmesi var basıyorum ancak hiçbir şey olmuyor. Bu sayfada yapmam gereken başka ayarlar varsa belirtirseniz sevinirim.

Kısacası kartta sorun yok ve yazılımsal olarak da bir çözüm bulamadığım için donanımsal olduğunu düşünüyorum, fikriniz öneriniz ya da bildiğiniz bir çözüm varsa yardımcı olur musunuz? :)

Sorun kartta olabilir, yerinden oynamıştır yazacaktım ki sorun kartta değil demişsin :( Aynısı bendede olmuştuda sim kartı hafiften yerinden çıkmış zor farkettim oturtunca çalışmıştı. Çok değişik bir sorun, telefonunu sıfırlamayı denedin mi?

Sorun kartta olabilir, yerinden oynamıştır yazacaktım ki sorun kartta değil demişsin :( Aynısı bendede olmuştuda sim kartı hafiften yerinden çıkmış zor farkettim oturtunca çalışmıştı. Çok değişik bir sorun, telefonunu sıfırlamayı denedin mi?
Pin ekranı geliyor yani bir şekilde okuyabiliyor. Ve evet telefonu sıfırladım ve root da attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı