SIM kartta virüs olur mu?

efer12

Hectopat
Ben yeni telefon alacağım, şu anki telefonumda aktif reklam virüsü var kaç kez sıfırlama yaptım. Hala geliyor. Sorum şu SIM kart virüs barındırır mı? Yeni telefona takınca sorun olur mu?

Ben yeni telefon alacağım, şu anki telefonumda aktif reklam virüsü var kaç kez sıfırlama yaptım. Hala geliyor. Sorum şu SIM kart virüs barındırır mı? Yeni telefona takınca sorun olur mu?
Cihazına esed yükleyebilirsin. Benim pederde kaptırmıştı telefonuna virüsü temizlediğini sanmıyorum ama reklam çıkmasını engellemişti.

SIM kart konusuna gelince belli bir 128 kilobyte civarı alanları oluyor rehber için çok düşük de olsa. Ama virüsün internet ve tarayıcılarla işi var gibi duruyor sanmıyorum SIM karta bulaştığını.

Cihazına ESET yükleyebilirsin. Benim pederde kaptırmıştı telefonuna virüsü temizlediğini sanmıyorum ama reklam çıkmasını engellemişti.

Simkart konusuna gelince belli bir 128 kilobyte civarı alanları oluyor rehber için çok düşükte olsa. Ama virüsün internet ve tarayıcılarla işi var gibi duruyor sanmıyorum simkarta bulaştığını.

Reis ESET, Avast, Kaspersky hepsinde tarattım. Bir şey bulamadı.

Geri
Yukarı