Sim racing 27 inç monitörle yapılır mı?

Enis kerem

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, kısa bir sorum olacaktı.
Sim racing için direksiyon seti almayı düşünüyorum ancak şu an kullandığım monitörüm 27inç bir monitör SIM Racing'i e-spor olarak düşünmüyorum. Sadece eğlence ve rekabeti seven biri olduğum için yapmak istiyorum ama 27inç monitör ile oynarken zevk alınır mı? Yoksa monitörün boyutu küçük olduğu için direksiyon seti alsam da zevk alamaz mıyım karar veremedim. Şimdilik monitörümü değiştirme gibi bir şansım yok.
O yüzden size danışmak istedim şimdiden teşekkür ederim.

Herkese merhaba, kısa bir sorum olacaktı.
Sim racing için direksiyon seti almayı düşünüyorum ancak şu an kullandığım monitörüm 27inç bir monitör SIM Racing'i e-spor olarak düşünmüyorum. Sadece eğlence ve rekabeti seven biri olduğum için yapmak istiyorum ama 27inç monitör ile oynarken zevk alınır mı? Yoksa monitörün boyutu küçük olduğu için direksiyon seti alsam da zevk alamaz mıyım karar veremedim. Şimdilik monitörümü değiştirme gibi bir şansım yok.
O yüzden size danışmak istedim şimdiden teşekkür ederim.
27 inch ile de gayet keyifli fakat ileride ultrawide ya da 3'lü monitöre geçmen tabii ki de aldığın keyfi arttıracaktır.

27 inch ile de gayet keyifli fakat ileride ultrawide ya da 3'lü monitöre geçmen tabii ki de aldığın keyfi arttıracaktır.

Evet ileride monitörü değiştirebilirim cevap verdiğin için teşekkür ederim.

Başlangıç için 24" bile keyif verir bence, hevesiniz varsa dert edilecek bir durum değil.

Cevapladığın için teşekkür ederim.

Başlangıç için 24" bile keyif verir bence, hevesiniz varsa dert edilecek bir durum değil.

Cevapladığın için teşekkür ederim.

Bu arada ekrandan sonra VR'a geçmek de bayağı efektif. Çoğu kişi 3'lü ekrandansa VR'ı tercih ediyor. Ancak alışmak birazcık zaman alıyor. Motion sickness yaşama ihtimaliniz var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı