SIM şifresi ve normal şifresi bilinmeyen telefonu açmak

JimMoriarty

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba kardeşim ve annemi depremde kaybettim fakat annemin cep telefonuna enkaz alalından ulaşabildim. Telefon sorunsuz bir şekilde çalışıyor fakat SIM şifresi ve annemin diğer ekran şifrelerini bilemediğim için telefona erişim sağlayamıyorum, anılarımızı kurtarmak için. Bunun bir yolu yöntemi çaresi var mıdır?

Merhaba kardeşim ve annemi depremde kaybettim fakat annemin cep telefonuna enkaz alalından ulaşabildim. Telefon sorunsuz bir şekilde çalışıyor fakat SIM şifresi ve annemin diğer ekran şifrelerini bilemediğim için telefona erişim sağlayamıyorum, anılarımızı kurtarmak için. Bunun bir yolu yöntemi çaresi var mıdır?

Bir telefoncuya danışmanı öneririm Allah rahmet eylesin.

Öncelikle geçmiş olsun çok bir bilgim yok ama yazmak istedim isterseniz kilit şifresini sizin kardeşinizin babanızın veya annenizin doğum yılı deneyebilirsiniz ya da.

SIM kartını çıkarırsanız SIM kart şifresi istemez. Ekran kilidi için de Google cihazımı bul kullanabilirsiniz. Tabii ki bunun için daha önceden cihazda açık olan bir Google hesabına ihtiyacınız var. Allah rahmet eylesin hocam mekanları cennet olsun inşallah.

Markası ve modeli nedir?

Bir de çeşitli silinen fotoğrafları getirme programları var. Ne kadar etkili bilmiyorum ama son çare olarak telefona format atıp bu tarz programlarla kurtarmayı deneyebilirsiniz. Ancak iOS cihazlar için hiç hir fikrim yok.

Düzenleme: Hocam konuyu Samsung başlığı altında açtığınızı yeni fark ettim. Zamanında izlediğim bir videoda bir çeşit cihaz ile Samsung telefonun desen kilidini açıyorlardı. Büyük ihtimalle sizin yapma imkanınız olmayacak bir şey ama telefoncularda olabilir. Videonun linkini bırakıyorum.

Soruşturdum bir yazılımlı ile iletişime geçtik o şekilde halletmeyi düşünüyorum. Taziye mesajlarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı