Simcity: Sorry, your graphics card is below our min spec

Rovildi

Kilopat
Daha fazla  
R9 380x ekran kartına sahibim. Oyunda ilk zamanlar bir hata yoktu akıcı oynuyordum. Son günlerde girmeye çalıştığımda ise "Sorry, your graphics card is below our min spec. The game will not run. Please see the README for details. [2001])" hatası ile karşılaşıp oyuna girdiğimde fotoğraftaki oyun haritasının bozulduğunu gördüm. Bunu nasıl çözebilirim?

Ekran kartı sürümüm güncel.

Spark_2017-08-07_16-27-17.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, Simcity'ler böyle şeyleri yapabilir. En iyisi sen Cities:Skylines oyna. Daha iyi olur. Bu oyunun hatası hocam.Ama isterseniz çözüm basit.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, Simcity'ler böyle şeyleri yapabilir. En iyisi sen Cities:Skylines oyna. Daha iyi olur. Bu oyunun hatası hocam.Ama isterseniz çözüm basit.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

haklısın bunu da denedim sapphire r9 380 serisinde çekiliş yapmıştı bende ekran kartını aldığımdan dolayı katılayım demiştim €100 çekiliş hakkı kazanıp bu oyunu öyle almıştım forumlarda araştırdım ilginçtir bu oyun r7 ve r9 dönemi ve sonrası ekran kartlarını desteklemiyor bunu da yeni fark ettim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı