Şimdiye kadar izlediğiniz en iyi bilim kurgu filmi

Niye sevmiyorsunuz? Şu an yanınızda olsam sizi öyle bir ikna etmeye çalışırdım ki. Adamı ben hiç bilmiyordum, 2 sene önce arkadaş önerdi bana, izle bu adamı diye. Hayatımda izlediğim en iyi film 3 Idiot, bununla izlemeye başlayın zaten. Gerisi gelecektir çünkü beğeneceksiniz filmi :)
Hint filmlerini tavsiye ederim ama 15 dakikalık müzik arası koymasalar çok daha iyi olurdu yaa. Filme odaklanmışsın çat müzik arası giriyor konsantre gidiyor ama ona rağmen izlenir (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hint filmlerini tavsiye ederim ama 15 dakikalık müzik arası koymasalar çok daha iyi olurdu yaa filme odaklanmışsın çat müzik arası giriiyor konsantre gidiyo ama ona rağmen izlenir (y)
Tadında bıraksalar güzel olur. Bir süre sonra müzik bitsin film başlasın diyorum ve o arayı geçiyorum.

Hint filmlerini tavsiye ederim ama 15 dakikalık müzik arası koymasalar çok daha iyi olurdu yaa filme odaklanmışsın çat müzik arası giriiyor konsantre gidiyor ama ona rağmen izlenir (y)
Gülü (çok) seven dikenine katlanır (y) @airboss Altıncı His'i de izle tekrar söyleyeyim, çok başarılı bence. Develerium'un dediği Wolverine, Deadpool, Avatar da iyilerden.

Interstellar kesin en iyisidir, Nolan zaten el attığı her tarzda şaheserler çıkarıyor. Ama benim için Ridley Scott'ın çektiği Alien ve Blade Runner bambaşkadır. Yıllarına baktığında insan "Bunu nasıl çekmişler lan o yıllarda" diye şaşırıyor. İzlemeyenlere tavsiye ederim.

Yani Lucy'yi unutamayıp ta Transformers'ı es geçin demen hayret doğrusu.

Resident Evil serisindeki saçma Mila Jojovich egosentrizminin aynısını Scarlet Johansson'a nakletmişler.

Başka hiçbir şey yok. Hiçbir şey.

Onu döv, bunu vur, karşı taraftakiler maket ya zaten.

Sonra final alanına dal, bayrağı kap tamam.

Ve bana göre Transformers Lucy'den çok daha iyi bir film.

Hadi Ghost in the Shell desen anlarım da.

Vallahi delirtiyorsunuz insanı :D

Bana kalırsa Interstellar en iyisi.
Bir de Westworld var dizi.
O da çok güzel.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı