Şimdiye kadar kullandığınız ekran kartları, unutamadığınız anlar

2010 yılında falan GeForce 9500 GT kullandım o zamanlar CoD4 MP oynuyordum 250 sabit FPS alıyordum.(Online sunucuların en fazla izin verdiği FPS değeri) ve gayet memnundum. Sonra lise yıllarımda Intel Pentium Inside içeren ekran kartsız bir notebook ile CS GO oynadım ve DMG seviyesine çıkmıştım bu bilgisayarla beni çok mutlu etmişti. Son olarak RX 590 kullanıyorum şu anda ve kendisi beni hiç üzmedi çok şükür yuvarlanıp gidiyoruz.

Benim ilk kullandığım ekran kartı hd 5770'di sanırım. İkinci ekran kartım gtx 1050 ve şu anda rtx 2080 kullanıyorum.

GTS 450 > R7 370 > ROG STRİX GTX 2060. 2060'ı daha kullanmadım ama bakalım hayırlısı. GTS450 yaklaşık 10yıl kullandım hala oyun oynatabiliyor olmasına şaşıyorum :)

ATI Radeon x1550 512MB kullandım yaklaşık 9 sene. Kartın fanı bozulmuştu ve daha sonra yanarak kullanın ömrünü doldurmuştu.

Aynı kart pasif soğutucusu olan model vardı el değmiyordu karta. [emoji23]8cm fan vidalamıştım ama yinede bozulmuştu.

Şuan asus rog strix rx 580 kullanıyorum[emoji2]

HD 7670M. Eee başka? Başka yok :D

Babam sözde Ekim'de GTX 1660 Ti laptop alacak bekliyoruz öyle.

2-3 sene öncede GTX 1050 laptop alacaktı halen bekliyoruz işte öyle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı