Çözüldü Sims 4 TS4.exe 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UBY

Femtopat
Daha fazla  
Defalarca oyunu silip tekrar yükledim ve defalarca Microsoft Visual C++ programlarını kurdum ama işe yaramadı bir türlü. Steam'den EA Play üzerinden aldım oyunu. Oyunu indirdiğimde önce msvcp140.dll hatası veriyordu. Hatayı geçtikten sonra diğer bir hata olarak vcruntime140.dll hatası veriyordu.

İnternet üzerinden DLL dosyalarını indirdim ancak bu sefer hata değişti ve OriginThinSetup.exe 0xc000007b hatası vermeye başladı. Bu hataya da tamam derseniz link2EA bağlantısına göndermeye çalışıyor. 3 gecedir uğraşıyorum yapamadım.

Çözüm
Şimdilik sorunlu DLL'leri biliyoruz, raporu ikinci plana atabiliriz. Aşağıdaki işlemleri sırasıyla yapın.
  1. Önce bu iki DLL dosyasının System32 ve SysWOW64 konumlarından silindiğine emin olun.
  2. Sonra denetim masasından içinde C++ 2013-2015-2017-2019 geçen her şeyi kaldırın. (Demin kurduklarınız dahil).
  3. Son olarak attığım linkteki bütün yazılımları indirip kurun.
Attığınız linklerdeki dosyaları kurdum. Oyunu açtım ve hata almadım. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı