Simulator tarzı oyunlar hangi programlama dili ve uygulama ile yazılmalı?

3D bir oyun yapmak istiyorum.

Unity biraz daha kolay arayüze sahip UE5'e göre. Ama 3D oyun konusunda biraz daha UE5 önde. Unity ile daha çok Low-poly bir oyun yaparsın. Mesela "Internet Cafe Simulator" Unity ile yapıldığını biliyorum. Ama ben yok onlara göre daha profesyonel oyunlar yapacağım(grafik ve teknolojiler açısından) dersen Unreal ile devam et.

Unity biraz daha kolay arayüze sahip UE5'e göre. Ama 3D oyun konusunda biraz daha UE5 önde. Unity ile daha çok Low-poly bir oyun yaparsın. Mesela "internet kafe Simulator" Unity ile yapıldığını biliyorum. Ama ben yok onlara göre daha profesyonel oyunlar yapacağım(grafik ve teknolojiler açısından) dersen Unreal ile devam et.

Unity'in arayüzü çok karmaşık değil mi bence UE daha açık ya da ben bildiğim için UE karışık gelmiyor.

Unity biraz daha kolay arayüze sahip UE5'e göre. Ama 3D oyun konusunda biraz daha UE5 önde. Unity ile daha çok Low-poly bir oyun yaparsın. Mesela "Internet Cafe Simulator" Unity ile yapıldığını biliyorum. Ama ben yok onlara göre daha profesyonel oyunlar yapacağım(grafik ve teknolojiler açısından) dersen Unreal ile devam et.
Çok teşekkürler, Unity ile başlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı