Kitap Simyacı 25. Yıl Özel Ciltli Baskı 70 TL

Bu aynı kitap değil mi? @Esperoja hocam

Bir de 3 üncü basım ile 4 üncü basım arasındaki fark nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230307-053612_Dolap.jpg
    Screenshot_20230307-053612_Dolap.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Benim de iptal edildi. Şu an çağrı merkezini arıyorum.
Allah kahretsin yayınevi tedarik edemediğinden ötürü iptal etmişler !!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad::kızgın::mad::mad:

Yillar once 90 larin sonlarinda cocuklugumda okumustum, aldigim kitapciyi hayal mayal hatirliyorum. Ikinci el kitabin turkiyede 500 tl edecegini hic beklemezdim sasirdim

Yillar once 90 larin sonlarinda cocuklugumda okumustum, aldigim kitapciyi hayal mayal hatirliyorum. Ikinci el kitabin turkiyede 500 tl edecegini hic beklemezdim sasirdim
Ciltli kitap olduğu ve basılmadığı zaman fahiş fiyatlara çıkabiliyor. Nadir Kitap sitesindeki sahaflardan uygun fiyata bulabilirsiniz. 200-250 TL arası şu anki fiyatları. Ciltsiz olanı 10-20 liraya bulursunuz zaten.

Benim de iptal edildi. Şu an çağrı merkezini arıyorum.
Allah kahretsin yayınevi tedarik edemediğinden ötürü iptal etmişler !!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad::kızgın::mad::mad:
Yani madem tedarik edemeyecekler neden stoğa koyuyorlar anlamıyorum. Bi hevesim vardı o da kursağımda kaldı. Amazon'dan alamayınca başka yerden kitap alasım kalmıyor.

Yani madem tedarik edemeyecekler neden stoka koyuyorlar anlamıyorum. Bir hevesim vardı o da kursağımda kaldı. Amazon'dan alamayınca başka yerden kitap alasım kalmıyor.

Sana yemin ederim konuyu gördüm ilk başta dedim Amazon değilmiş salla, sonra tekrar görünce alayım dedim aldım. Sonuç :(. Dediğin gibi Amazon en iyi söyle gelsin 1-2 güne.

1678211871368.png

Yeni konular

Geri
Yukarı