Kitap Simyacı 25. Yıl Özel Ciltli Baskı 70 TL

Kampanya denk getirince bir fark oluşuyor onun dışında dediğiniz gibi.
Evet bazen kampanyalar oluyor. İndirim de denk gelirse güzel fırsatlar oluşuyor ama şuan baktığımda bazı satılan kitaplar diğer sitelere göre bile pahalı kaldığı oluyor. Bilmiyorum nedeni nedir. 1 senedir neredeyse bütün kitaplarımı amazondan alıyorken şu birkaç aydır başka sitelerden almaya başladım.

Hayır, yarın son kez arayacağım. Duruma açıklık getirilmez ise tüketici haklarına başvuracağım.
1678732612787.png

Mağdur olan herkes e-devlet üzerinden Tüketici Hakem Heyeti'ne tıklayarak şikayetini oluştursun lütfen. Yardım isteyene seve seve yardımcı olurum.
-
Untitled.png

Son düzenleme:
Hocam siparişi "iptal edildi"den "onaylandı"ya çevirmişler. Sizde de böyle mi acaba ?

Dosya Ekleri

• IMG_20230314_145422.jpg
    IMG_20230314_145422.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 19
Eki Görüntüle 1701067
-
Ne zaman ürün elime geçer, o zaman şikayetimi geri çekerim.
Yine de şikayet etmekte haklısınız zaten çünkü bu yerli firmalar bizi öyle bir duruma getirmişler ki ürün elimize ulaşması bile bize yeterli oluyor. Zamanında gelmesi, iptal hâlinde bilgilendirme, müşteri memnuniyeti felan bekleyemez olduk. Ücret verdiğimiz hizmetten asgari şekilde yararlansak şükür ediyoruz ne yazık ki...

Yine de şikayet etmekte haklısınız zaten çünkü bu yerli firmalar bizi öyle bir duruma getirmişler ki ürün elimize ulaşması bile bize yeterli oluyor. Zamanında gelmesi, iptal hâlinde bilgilendirme, müşteri memnuniyeti felan bekleyemez olduk. Ücret verdiğimiz hizmetten asgari şekilde yararlansak şükür ediyoruz ne yazık ki...
Şikayetimin içeriği ''gönderilmeyen ürün ve tutarın akibeti hakkında bilgi alamayışım''. Bu yüzden ürün elime geçerse şikayetin hükmü kalmayacaktır. Tüketici olarak yapabileceğim şey o siteyi bir daha kullanmamak oluyor sanırım. Başka bir hakkım varsa maalesef bilmiyorum. Yüzlerce binlerce anayasal madde var ve maalesef bihaberim..

Hocam siparişi "iptal edildi"den "onaylandı"ya çevirmişler. Sizde de böyle mi acaba ?

Bende halen "siparişiniz iptal edildi" durumunda gözüküyor. Yine ne halt yiyor bunlar kim bilir... Kitaplar kargoya vb. verilirse bilgilendirebilir misiniz

Geri
Yukarı