Sınav Haftanız Nasıl Geçiyor?

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Selam, Kasım ayında "Sınav haftanız nasıl geçti?" Diye bir konu açmıştım şimdi 25 Aralık ve zaman çok hızlı geçti. Sınavlar başladı. Benim şuan 3. Sınav günüm her gün 2 dersten sınav oluyoruz ve bugüne kadar şaşırtıcı bir şekilde hepsi çok iyi geçti. Sizin sınavlar nasıl gidiyor? :D Sınavlar bitince bir de "Sınavlar nasıl geçti?" Diye bir konu açacağım yine. :D . Umarım hepimiz hedeflediği başarıya ulaşır ve hakettiğinin fazlası not alır. Hepinize bol şans benim önemli bi' senem olduğu için böyle konular açıp içimi döküyorum buraya, iyi hissetiriyor sınavlardan sonra falan.

Müzikde kopya çektim yalan yok hoca tarihede kayıyor sınavda. Zaten sınıfın yarısı çekti yanımdakinde vardı bakıyım dedim yazdım bişeyler. Bilmediğimiz şeyler soruyor. Mesela "lobriz veya höbriz ne demek biz onu işlemedik. Tamam aptallık bizde hocadan hep boş ders istedik kendisi kitap okuyordu biz istediğimiz şeyleri yapıyorduk sınıf içi.

Geçiyor işte... Bir sınavda 3 formülün küçük birer kısımlarını eksik yazınca 30 puan kaybetmek gibi geçiyor... Neyse artık formüller aklımdan çıkmıyor :D

Bu lanet haftayı hatırlattığın için teşekkürler. Seni göz ardı etmem gerek belli oldu. Belki karne ort. sorarsın sonra.
20191225_213204.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı