Sınav puanından 50 puan düşük sözlü notu olur mu?

İyi akşamlar. Benim İngilizce hocam bana sınav notumdan -50 puan düşük sözlü puanı girmiş aslında benim için önemli bir şey değil bu ama bu kadar fazlası da gereksiz diye düşünüyorum. Bu kadın bana taktı yahu her dönem ben 4 kere sınav oluyorum bu kadın yüzünden geçen sınavdan 88 aldım inanmadı sen alamazsın bu kadar yüksek dedi yanında bir sınav daha yaptı 88 aldım tekrar 80'e indirdi kendi kafasına göre ve üstüne 30 sözlü girdi. Anlamıyorum böyle hocaları sizce velim müdür ile konuşsa bir şeyler yapılabilir mi? Yoksa uğraşılmaz mı? Bunu bir tek bana yapıyor asıl sorun da bu aslında.

Eki Görüntüle 1371293
Verdiği sözlü notu öğretmene kalmış, düşük verdi diye bir şey yapılabileceğini sanmıyorum ama sınav notu konusunda şikayet edin.

Ama sakın bir defa müdüre şikayet edip bırakma umursamazlar o varlık okuldan postalanana kadar uğraş
Hiçbir hoca okuldan atılmıyor çok aşırı bir şey yapmadığı sürece okul idaresi çok fazla takmıyor nedense sadece uyarıp bırakıyor hocayı ama velisi ile giderse kendi sözlüsünü düzeltebilir diye düşünüyorum.

Hiçbir hoca okuldan atılmıyor çok aşırı bir şey yapmadığı sürece okul idaresi çok fazla takmıyor nedense sadece uyarıp bırakıyor hocayı ama velisi ile giderse kendi sözlüsünü düzeltebilir diye düşünüyorum.

Velim konuştu ve hocada şöyle bir açıklama yapmış. Çocuğunuz bütün sınavlardan kopya çekiyor demiş ki bu doğru değil sonra hiçbir ödevini yapmıyor demiş öğretmenler şikayetçi demiş sonra velimde 2. sınav yapıyorsunuz ve bu sınav gözetim altında yapılıyor ondan nasıl yüksek alıyor demiş hoca da ondan da kopya çekiyor demiş burada annem kopya çekiyor dediniz tamam dedim ama 2. bir sınav yapılıyor ve bu sınav gözetim altında yapılıyor fakat bundan da kopya çektiğini söylüyorsunuz bu nasıl olabiliyor buna saygı duymam gibi şeyler demiş sonra da hoca ben o notu ödevlerini yapmaya teşvik etmek için verdim haftaya düzelteceğim demiş. Bu kadar.

Velim konuştu ve hocada şöyle bir açıklama yapmış. Çocuğunuz bütün sınavlardan kopya çekiyor demiş ki bu doğru değil sonra hiçbir ödevini yapmıyor demiş öğretmenler şikayetçi demiş sonra velimde 2. sınav yapıyorsunuz ve bu sınav gözetim altında yapılıyor ondan nasıl yüksek alıyor demiş hoca da ondan da kopya çekiyor demiş burada annem kopya çekiyor dediniz tamam dedim ama 2. bir sınav yapılıyor ve bu sınav gözetim altında yapılıyor fakat bundan da kopya çektiğini söylüyorsunuz bu nasıl olabiliyor buna saygı duymam gibi şeyler demiş sonra da hoca ben o notu ödevlerini yapmaya teşvik etmek için verdim haftaya düzelteceğim demiş. Bu kadar.
İşte veli gelince hocanın rengi değişiyor, böyle hocalar niye para kazanıyorsa.

Sözde kopya çekiyorsanız sizi suç üstü yakalayıp direk kağıdınıza kopya girmesi gerekirdi. Öğretmeninde "Bu çocuk kesin kopya çekmiştir dur ben şuna düşük gireyim" diye düşünmesi ne kadar saçma 😀

Son düzenleme:

Geri
Yukarı