Sınav takviminizden memnun musunuz?

Haylaz2961

Hectopat
Makaleler
2
Bizde her gün 1 olmak üzere 3 haftaya ayırmışlar, bayağı güzel olmuş her derse çalışmak için yeterince vakit var diye düşünüyorum.
İlk haftaya hafif dersleri koymuşlar, güzel olmuş ağırlara çalışmak için vaktim olacak.
Sizin sınav takviminiz ne durumda beğendiniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizde her gün 1 olmak üzere 3 haftaya ayırmışlar, bayağı güzel olmuş her derse çalışmak için yeterince vakit var diye düşünüyorum.
İlk haftaya hafif dersleri koymuşlar, güzel olmuş ağırlara çalışmak için vaktim olacak.
Sizin sınav takviminiz ne durumda beğendiniz mi?
Günde 2 sınav hiç beğenmedim ben.

@Haylaz2961, merhabalar.
Benim düşünceme göre günde 1 sınav, yapılabilirse 2 sınav iyi olur. Sınav haftasının uzun sürmesi de öğrencide ister istemez ters psikoloji bırakıyor.

Birincisi bizim hocamız kasım'ın son haftasında olacak dedi. Sınavda 3 tane kitaptan soracaktı. Ben de çok var deyip okumadım. Daha doğrusu o kitapları okumadım. Şimdi de kasım'ın ilk haftası diyor saçmalık. Onun dışında matematik hocası da bir garip. Her hafta sözlü sınav yapıyor. İşin kötü yanı diğer öğrenciler sırf dersi dinledikleri için 100 alırken ben sırf matematikten anlamadığım için 70 alıyorum. Bu da haliyle TYT sınavını etkiliyor. Hoca bir de bana kızıyor bir daha böyle bir rezillik yapma diye. Hem eğitim hayatımı mahvediyor hem de beni suçluyor. Matematikten 100 almak zorundayım sanki. Olmuyor işte. Dediğim gibi kitap veren hocanın yamuk yapması dışında pek sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı