Sınava çalışırken oyun oynamak sorun yaratır mı?

Fyskn

Decapat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Yazılım ile uğraşıyorum
Arkadaşlar merhaba, iyi günler. LGS ogrencısıyım. Gunduz ders calıssam, gecelerı ise oyun oynasam; profesyonel Valorant oyuncusuyum, bu işten hem Boost olsun hem takım maaşı olsun para kazanıyorum. Sizce calışmam da sorun çıkartır mı? Sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, iyi günler. LGS ogrencısıyım. Gunduz ders calıssam, gecelerı ise oyun oynasam; profesyonel Valorant oyuncusuyum, bu işten hem Boost olsun hem takım maaşı olsun para kazanıyorum. Sizce calışmam da sorun çıkartır mı? Sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.
Düzenlendi.

İlerleyen dönemde oyuna ağırlık vermeyi düşünüyor ve iyi yerlere geleceğinden eminsen ders çalışmak yerine tamamen oyun tarafına ağırlık vermelisin.

Ama okul okumak istiyorsan ders çalıştıktan sonra ödül gibi bir kaç saat oynayabilirsin ama bu zamanı iyi ayarlamak zorundasın yoksa zaman diliminin içinden geçersin.

Okuyacağın bölümün severek yaptığın işten daha fazla kazandıracağını düşünmeyen birisi olarak... Boşver LGS'yi falan. Profesyonel olduğun alanda dahada geliştir kendini brom.

Bir zamanlar Youtuber'lara laf atıp boş adam muamelesi yapanlar şimdi nasıl youtuber olup para kazanırım diye düşünüyorlar :D

Bir sıkıntı çıkmaz LGS öyle çok büyük hedeflerin yoksa 7 24 çalışmanı gerektiren bir sınav değil takıl kafana göre okuldaki dersleri dinlesen o bile yeter. Ki daha seneye gireceksen şimdi başlaman hiç gerek yok okullar açılana kadar tatil yap sonra başlarsın.

Geri
Yukarı