Sınavda Altına Bez Bağlamak

C-Note

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Girdiğim ÖSYM sınavlarına, sınav esnasında tuvalet ihtiyacı yüzünden soruları doğru düzgün yapamamıştım bu da maalasef olumsuz bir şekilde sınavımı etkilemişti. Geçenlerde bu problem için doktora gittiğimde, tahlil sonuçlarım temiz çıktı ve doktor bana bazı tavsiyelerde bulundu. Doktorun verdiği tavsiyelere uyacağım fakat her ihtimale karşı sınavda altıma bez bağlamak istiyorum. Bu sınavlar benim geleceğim söz konusu olduğu için sizce bir sorun olur mu? Arama sırasında bir sıkıntıyla karşılaşır mıyım? Bunun gibi tecrübesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Sorun olmaz. Kuruldan rapor alıp özel sınıfta sınava girmeyi deneyebilirsin. Geçen yıl sınava girdim. Şubat ayında 15-20 dakikada bir tuvalete gitmemi gerektirecek bir çeşit hastalığım vardı. Hala da onun için ilaç kullanıyorum. Sınavda 2,5 saat durdum. Sonrasında sıkılıp çıktım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı