Sınavda kaydırma yapmak

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
Geçen gün YKS sınavına girdim. Ancak kaydırma yapıp yapmadığımdan şüpheleniyorum. Mesela 28. soruyu boş bıraktım, 29. sorunun cevabını optikte 28. soruya işaretlemiş olabilirim gibi geliyor. Bu sizde de oluyor mu? Günlerdir aklımdan çıkmıyor, delireceğim. Daha sonuçların açıklanmasına 1 ay var. Sınav sonucunu beklemek sınava hazırlanmaktan daha zormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen gün YKS sınavına girdim. Ancak kaydırma yapıp yapmadığımdan şüpheleniyorum. Mesela 28. soruyu boş bıraktım, 29. sorunun cevabını optikte 28. soruya işaretlemiş olabilirim gibi geliyor. Bu sizde de oluyor mu? Günlerdir aklımdan çıkmıyor, delireceğim. Daha sonuçların açıklanmasına 1 ay var. Sınav sonucunu beklemek sınava hazırlanmaktan daha zormuş.
Her insanın yaşayabileceği bir durum , kaygılanmana gerek yok bu hayatın sonu değil.

Öncelikle geçmiş olsun. Bu ikileme bende düştüm ama sınav zamanında dikkatin tamamen sınavda olduğu için kaydırma yapma olasılığın az. Sınavdan sonra bütün olasılıkları düşününce böyle endişelere kapılmak normal bence.

Güzel kardeşim.
Sınavın bitti, şimdi tatilin tadını çıkar sürekli optikte bunu yaptım mı şunu yaptım mı diye düşünme.
Bunlar sadece seni üzer.
Sınav açıklanınca bir ay kendimi boşa mahvetmişim diyeceksin.
O yüzden yaptığım yanlış veya doğru diye düşüneceğine iyi kötü bitti ben elimden geleni yaptım deyip hayırlısı diyeceksin.

Kaydırdıysan yapacak bir şey yok seneye girersin artık.
Çok kolay söyledin seneye gir diye. Bu 3. girişim bir daha kesinlikle giremem.

Güzel kardeşim.
Sınavın bitti, şimdi tatilin tadını çıkar sürekli optikte bunu yaptım mı şunu yaptım mı diye düşünme.
Bunlar sadece seni üzer.
Sınav açıklanınca bir ay kendimi boşa mahvetmişim diyeceksin.
O yüzden yaptığım yanlış veya doğru diye düşüneceğine iyi kötü bitti ben elimden geleni yaptım deyip hayırlısı diyeceksin.
Ne güzel sınav bitti rahatlayacaz derken bir ay bir de bunu bekleyeceğiz, ondan sonra tercih yapacağız, onun sonucunu bekleyeceğiz. Bize rahat yok bu dünyada.

Geri
Yukarı