Sınavda çaresiz kalmak

• Konuyu başlatan itz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 420
Yarın matematik sınavım var hiçbir şey anlamıyorum ne yapacağım çok konu eksiğim var sallama şansımda yok sınav açık uçlu hayatımda en düşük aldığım not olacak.
Yapabileceğim başka bir şey var mı?
Benimde matematik sınavım var, 0 Alıp geçerim en fazla.

Yarın matematik sınavım var hiçbir şey anlamıyorum ne yapacağım çok konu eksiğim var sallama şansımda yok sınav açık uçlu hayatımda en düşük aldığım not olacak.

Emin olun stresin sağlığının ve psikolijinin dışında bir zarardan başka bir şeye yaradığı yok. Ne eğitim sistemi var ne de adamakıllı geçirmeye çalışan öğretmenler. Sen zaten elinden geleni yapmışsın. Hayatın sonu değil. Çok dert ediyorsan diğer sınava daha hazırlıklı girer geçmeye çalışırsın. Onun dışında hiç ders çalışmamış sınıflardan ve öğrenciler olarak gayet de rahatız. Tabii özellikle son senede olanlar için geçerli bizim gibi. Yoksa 9-10-11 gibi sınıflarda gerçekten bu klasik olayı özellikle diğer dersler ile birlikte bayağı yorucu olacaktır. Zira 10 üstü dersten bahsediyoruz.

Aynı durumu yaşıyorum şuanda. Konu anlatımı izlesemde nafile, hiçbir şey anlayamadım. Şuanda LoL atıyorum bari yarın sınav girecek en azından şuanda eğleniyim. :D ( LoL'de eğlenmek zor biraz. )

Aynı sorun bende de var. 1-2 saat çalıştım konu anlatımı dinledim tam defteri kitabı kapattım hop hepsi silindi bir anda aklımdan.

ngisinden kaç s
kral sen en iyisi yarın okula git, illaki sınava çalışan çalışma kağıdı hazırlayan birisi olmuştur. Alıyorsun o kağıdı sonra teker teker küçük kağıtlara notlara yazıyorsun. Sonra sınav zamanı rahat rahat kopya çekiyorsun en azından bi 40-50 alabilirsin. Biraz riskli ama stres yapmazsan çözersin dostum.

Matamatikten kalsanız bile bir şey olmuyor diye biliyorum sorumluluk sınavı olunmuyor çok takmayın kafaya ama 9 sınıf iseniz sorumluluğa giriyorsunuz.

Geri
Yukarı