Sınavda kullanılabilecek yapay zeka önerisi

ChatGPT ya da Bard'ın ürettiği sonuçlar yanlış olabiliyor. İngilizce sınavlarda biraz daha iyiler çünkü eğitildikleri verilerin büyük çoğunluğunu İngilizce içerikler oluşturuyor. Türkçe'de sorun var. Genelde yanlış cevaplar ürettiklerini gördüm. Bu nedenle sınav ya da ödev yaptırmak için uygun değiller.

Annenizin kendi zekasını kullanmasını öneririm, sonra bilgisizlikler yüzünden meslek gruplarında saçmalayanlar ortaya çıkabiliyor.
Annem hakkında öyle demeniz hoşuma gitmedi. Farklı bir yerde olsaydık senin için sorun olabilirdi, Sanki ülkede böyle tek düşünen ben ve annemmişim gibi konuşman çok saçma ve çok bilmişçe bence, Ondan dolayı sizin önerinizi istemiyorum teşekkür ederim.

Farklı bir yerde olsaydık senin için sorun olabilirdi.
Kötü bir şey söylemedim ayrıca dediğim doğru bir şey. Zekasına güvenmeyen hiçbir birey meslek sahibi olmamalı diye düşünüyorum.

Yapay zekadan destek almak istiyorsun. Demek ki bir bilgi eksikliğin var ki böyle yazıyorsun. Bunu sadece size değil sizin gibiler içinde geçerli.

Böyle olanlar olduğu sürece meslek gruplarında kazalar, kargaşa yada hatalar devam eder.

Ek olarak bu yukarıda yazdığını başkasına karşı yazma alır ayağının altına.

Son düzenleme:
Kötü bir şey söylemedim ayrıca dediğim doğru bir şey. Zekasına güvenmeyen hiçbir birey meslek sahibi olmamalı diye düşünüyorum.

Yapay zekadan destek almak istiyorsun. Demek ki bir bilgi eksikliğin var ki böyle yazıyorsun. Bunu sadece size değil sizin gibiler içinde geçerli.

Böyle olanlar olduğu sürece meslek gruplarında kazalar, kargaşa yada hatalar devam eder.

Ek olarak bu yukarıda yazdığını başkasına karşı yazma alır ayağının altına.
Doğru düzgün başta yazacaksın o zaman. Daha fazla uzatma hala devam ediyorsun, Ve beni ayağının altına alacak adam neden sen değilsin de başkası ? Bence artık susmalısın konuştukça batıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı