Sınavdan 26 almak normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
9. sınıflara üzülüyorum kardeşimde evde şu an dediğin doğru lise hayatın en beleş en güzel dönemi. Umarım kısa sürede biter bu lanet bu arada 9'da o tip notlar normal olsa bile çok normal örnek 9. sınıf: Coğrafya 32, siyer 13, demokrasi 11. Zaman geçtikçe hepsi artar 12. sınıfta zaten hocalarda anlayışlı oluyor.

9. sınıfta ilk sınavdan 45 almıştım. Fen lisesini 94 ortalamayla bitirdim. Olur böyle şeyler.
Önemli olan notunun düşük olduğunu fark edip daha fazla çalışman.
Online eğitimde öğrenmekte zorlanıyorsan YouTube'da bunun gibi bir sürü hoca var bak derim.
https://www.youtube.com/channel/UCBcM2J8SHyq8GUSvrhWnwTg

Gayet normal, şahsen ben 20-30 arası alıyorum. Ara sıra 10 aldığım da oluyor ama o kadar da olur canım. Hatta bir keresinde 55 almıştım.

9. sınıftayım. Hayatımın en düşük notu olmakla beraber hayatımın en zor okul sınavıydı. Sadece ben çok kötü alsaydım üzülürdüm muhtemelen ancak sınav çok zor olduğu için herkes dökülmüş :D.
Bu arada sınav kimya sınavıydı. Açıkcası Kimya'dan nefret ederim. Biraz da onun katkısı var sanırım.

Bende 9.sınıfım cidden aşırı zor bizim kimya hocası kolay yapacağını söylüyor fakat biyolojiden kalmassam iyi ama bizim sınavlar 23 Kasım'dan sonra olacaktı okullar kapandı rahatım şu an.

Bende 9.sınıfım cidden aşırı zor bizim kimya hocası kolay yapacağını söylüyor fakat biyolojiden kalmassam iyi ama bizim sınavlar 23 Kasım'dan sonra olacaktı okullar kapandı rahatım şu an.
bende 10.sınıfım bizde sınavların yarısını olduk yarısı kaldı daha 1 ay var ama çalışmaya başlayacağım şimdiden.
Sana tavsiyem son güne bırakma sınavlara 1 ay önceden çalışmaya başla.Konuları yayarak çalışırsan daha yüksek notlar alırsın.Ben bu metotla 9.sınıfı 84 ortalamayla tamamladım.

Uzaktan eğitimde hocadan dolayı sorun oluyor vsvsvsv gibi bahanelerle gelmeyin. Sene sonunda kimyadan kaldığındada görürsünüz. Ve öyle 9.sınıfın ilk konuları öyle sayısal ağırlıklı falan değil gayet kolayca yapılabilir. Uzaktaki hocadan verimli olmuyorsa YouTube'u kullanın.

Uzaktan eğitimde hocadan dolayı sorun oluyor vsvsvsv gibi bahanelerle gelmeyin. Sene sonunda kimyadan kaldığındada görürsünüz. Ve öyle 9.sınıfın ilk konuları öyle sayısal ağırlıklı falan değil gayet kolayca yapılabilir. Uzaktaki hocadan verimli olmuyorsa YouTube'u kullanın.

Peki hocanın interneti kötü olup bilgisayardan anlamaması bizim sorunumuz mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı