Sınavdan 26 almak normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum canını sıkma ama dersleri de salayım deme. Lise hayatım boyunca kimya ve matematikten anca 2 kere geçer not almışımdır ancak geçtiğimiz yıl üniversite sınavında en yüksek netlerim kimya ve matematikten geldi. Moral bozma çalışmaya devam et

9. sınıftayım. Hayatımın en düşük notu olmakla beraber hayatımın en zor okul sınavıydı. Sadece ben çok kötü alsaydım üzülürdüm muhtemelen ancak sınav çok zor olduğu için herkes dökülmüş :D.
Bu arada sınav kimya sınavıydı. Açıkcası Kimya'dan nefret ederim. Biraz da onun katkısı var sanırım.
Gayet iyi. Herkes dökülmüş sonuçta. Ben mesela 9. sınıfta matematik sınavından 16 aldım ve kaldım. Bu sene düzeltmeye çalışıyorum. 50 alayım yeter ama işte...

Peki hocanın interneti kötü olup bilgisayardan anlamaması bizim sorunumuz mu?

Ben diyorum ki eğer hocaların uzaktan eğitiminden verim almıyorsan ve hocalar zorunlu tutmuyorsa YouTube kullanın.

Ancak verim alamadığın halde hocalar zorunlu tutuyorsa formalite icabı katıl asıl çalışmanı YouTube üzerinden yap.

Hocam dersten verim alamıyorsanız youtubeda konunun inceliklerini sana sıkmadan anlatabilecek bir sürü youtube kanalı var. Açıkçası notunuz kötü ama düzeltilir yeter ki isteyin.

Ben diyorum ki eğer hocaların uzaktan eğitiminden verim almıyorsan ve hocalar zorunlu tutmuyorsa YouTube kullanın.

Ancak verim alamadığın halde hocalar zorunlu tutuyorsa formalite icabı katıl asıl çalışmanı YouTube üzerinden yap.

Ben uzaktan eğitimde hiçbir şey anlamıyorum hocanın interneti güzel olsun o sınıf ortamını yaşatmıyor bana ne hocayla yüz yüze geliyorum ne arkadaşlarımla yani açıkcası bana o sınıftaki ciddiyetle evden dersteki ciddiyet aynı olmuyor o yüzden anlayamıyorum dersi.

Ben hayatımda ilk kez 36 aldım tam ağlayacakken matematikten 12 aldığımı öğrendim yani normal, alışıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı