Sınavdan 26 almak normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Matematikten 14 aldığım var benim cidden sınavlar çok zorlaştı hocalar tahtayı dolduruyor yaza yaza bende içimden hep derim bu hayatımın neresinde çıkacak diye.

Hangi okulda okuyorsunuz, veya Beden Eğitimi dersinde öğretmen ne yaptırmış olabilir de beden eğitimini "Çin işkencesi" olarak tasvir ediyorsun? Merak ettiğim için soruyorum, yanlış anlama lütfen.
Meslek okulunda okudum ben, kurtarma sınavlarında zar zor geçiyorduk. Bacağımda sorun var, ani hareketler yapamam, koşamam. Koşarsam da ağrıdan duramıyorum, kadın bunu bilmesine rağmen inatla koşturup, saçma sapan oyunlarına dahil ediyordu. Aslında bütün beden eğitimi öğretmenlerim öyleydi, elden ne gelir, zar zor atlattım o zamanları.

9. sınıftayım. Hayatımın en düşük notu olmakla beraber hayatımın en zor okul sınavıydı. Sadece ben çok kötü alsaydım üzülürdüm muhtemelen ancak sınav çok zor olduğu için herkes dökülmüş :D.
Bu arada sınav kimya sınavıydı. Açıkcası Kimya'dan nefret ederim. Biraz da onun katkısı var sanırım.
12 almıştım çok güzel hissettiriyor. Daha korona çıkmadan öğretmenlerle aramı iyi tutuyordum sınavdan berbat not alsam bile geçiriyorlardı. Zaten korona çıktığı için herkesi sınıf geçirdiler. Biraz şans var tabi :D

9. sınıftayım. Hayatımın en düşük notu olmakla beraber hayatımın en zor okul sınavıydı. Sadece ben çok kötü alsaydım üzülürdüm muhtemelen ancak sınav çok zor olduğu için herkes dökülmüş :D.
Bu arada sınav kimya sınavıydı. Açıkcası Kimya'dan nefret ederim. Biraz da onun katkısı var sanırım.

9'Un ilk konuları sözeldi diye hatırlıyorum.

Ben matematikten uzun bir süre 1'den yukarı alamadıgımı hatırlıyorum halinize şükredin.

Öznel bir cümle olacak ama. Kimya benim lise hayatım boyunca geçtiğim en basit ders.

Öznel bir cümle olacak ama. Kimya benim lise hayatım boyunca geçtiğim en basit ders.
Doğrudur. Müfredat çok değişti nede olsa. İmzan da üniversite son sınıf olduğun yazıyor. Sen eskilerdensin bayağı. O zamana kadar müfredat değişmiştir herhalde. Okul da farkediyor. Ayrıca o zamanlar korona yoktu :(

Doğrudur. Müfredat çok değişti nede olsa. İmzan da üniversite son sınıf olduğun yazıyor. Sen eskilerdensin bayağı. O zamana kadar müfredat değişmiştir herhalde. Okul da farkediyor. Ayrıca o zamanlar korona yoktu :(
Vallahi hocam, haklısınız. Türkiye batıyor gibi paranın değeri her saat sanki düşüyor. Sadece para mı geçenlerde bir fotoğraf mahvetti beni. Solda Amerika'da sorulan bir matematik sorusu, sağda da Türkiye'de sorulan bir matematik sorusu. İkisi de lise ama Amerika'nın olduğu kısımda sadece belirli sayıların yüzdeleri sorulmuş. ;( Neyse bir istisna var, ben okul hayatım boyunca aşırı çalışırdım sonunda tam istediğim yeri tutturdum. Buraya kadar iyi geldim buradan sonrasını yatarak geçirmeyi planlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı