Sınavdan çok düşük aldım

10.sınıfta Çoktan seçmeli 20 sorudan 10 almıştım fizik yazılısında. Sanmıyorum bırakacaklarini çok takma, geçirirler.

Ben de şu an 10. sınıfım ve benim tek bir derse değil düşük olan. Edebiyat, kimya, matematik; hepsi düşük, moralim 0. Bu sene kesin kalacağım.
Bende düşük aldım ne yapacağımı bilmiyorum senin en azından 1 tanesi zayıf benim edebiyat kimya matematik hepsii

Sınıfta bırakma devri çok öncede kaldı hatta dersten bile bırakmıyorlar sözlüyü performansı basıp geçiriyorlar merak etme. Peşindeki zorbaları da bi yolunu bulup kendinden uzaklaştır yoksa huzurunu kaçırıp başarına engel olabilirler.

Sınıfta kalmayı çok kafana takma önemli olan üniversiteye giderken ne yapacağın. Ben de zamanında sınıfta kaldım ve güzel bir ders oldu bana. Şuan dördüncü üniversite diplomam için çabalıyorum. Sözlü, performans gibi şeylerle geçer notu yakalamaya çalış yeter.

Eğitim online diye böyle olduğunu söyleyenler olmuş bu arada. Online derste oyun oynamak yerine hocanın ne anlattığını dinlerseniz sorunu çözmüş olursunuz.

Geri
Yukarı