Sınavdan Sonra Görüşürüz

En az senin benim kadar gerçek Technopat:) Konu sahibine bol şans ve iyi çalış memleketin işini bilen insana ihtiyacı var.
Hayatınızın önüne hiçbir şey koymayın. Sonuçta burası sanal bir ortam. Kazacağınız üniversite ise geleceğinizi belirleyecek. Ne demek istedim, anladın işte. :)

17 yaşında olduğuna göre ÖSS'dir. Yeni ismini bilmiyorum. Bizim zamanımızda adı buydu. Technopat yalan, hayat gerçek. Sıkı çalış. Bol şans.

Zaman makinası olsa bu kadar geri gidemezdi, ÖSS değişti değişen sistem de sürekli değişti gerçi.
Şimdi TYT ilk oturum, AYT ikinci oturum. İki oturumdan oluşan üniversite sınavı.

İlk oturum da tadı damağımda kalan ÖSYM ikimci oturum da tekrar şey yapıyor, sınava alıyor.

Zaman makinası olsa bu kadar geri gidemezdi, ÖSS değişti değişen sistem de sürekli değişti gerçi.
Şimdi TYT ilk oturum, AYT ikinci oturum. İki oturumdan oluşan üniversite sınavı.

İlk oturum da tadı damağımda kalan ÖSYM ikimci oturum da tekrar şey yapıyor, sınava alıyor.
Ben girdiğimde adı ÖSS'ydi. Yeni sistem çok karışık takip edemedim vallah. Her yıl değişiyor artık. Allah yardımcınız olsun. Eğitim sistemi liselerde daha berbat olmuş. Bizim zamanımızda daha iyiydi sanki. Sınav başarı oranlarından da anlaşılıyor zaten. Şimdi nesile yazık oldu. Biz yine kendimizi kurtardık biraz. Karanlık bu kadar yayılmamıştı eskiden. Şimdi karanlık her yerde.

Yavaş yavaş başladım. Matematik korkulu rüyam. Derslerim kötü değil ancak çalışkan birisi değilim. Sınıfta yaz tatilinde 5 saat çalışan adamlar var. Elbette ki arada sırada gireceğim ancak pek fazla mesajım olmaz. Herkese teşekkür ederim.

Kendini hayattan komple soyutlayıp tüm gün ders çalışman yarardan fazla zarar sağlar bence. Öyle insanların üniversitede hayatı pek iyi gitmiyor çünkü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı