Sınavlar 1 Mart'ta Yapılacakmış

Sanki sadece 8 ve 12. sınıflar gibi duruyor ama. Vakaların 1000 olduğu dönemde bile 4 haftayı kapsayacak şekilde teker teker sınav yapanlar şimdi iki haftada tek seanslarla bitirebileceklerini mi sanıyorlar. Zırvalık diyip geçiyorum. Yaparlarsa da allaha havale ediyorum artık. Gerçekten 300 bin vaka falan arıyorlar galiba.

Eğer tamamen sınav yok deseler kimse çalışmaz bu da aslında uzun vadede çok sorun çıkarır.

Çok garip bir sistemdeyiz ya. Sınav yapılacak deniyor fakat sadece bu. Sınava girmez isek ne olacak? Hasta olanlar ne yapacak? Sınava önceden girenler ne yapacak? Vaka sayıları bu halde iken nasıl bir düzenleme yapılacak? Gerçekten garip.

Ben de derslerden hiç bir şey anlayamıyorum. Ne girme isteği var ne de ders çalışma isteği var. Hiç bir şeye hevesim kalmadı. Ders çalışamıyorum konuları anlayamıyorum.

Bende aynıyım. Ders çalışsam bile bir şey anlamıyorum. Hiçbir bilgim yok.
Sınavlar yapılacak sanırım.

Şimdi bu ikinci dönemim sınavları mı? Eğer birinci dönemin yapılmayan sınavları ise benim için sıkıntı yok ben çoktan sınav oldum.

Kesin mi ? Yani bakanlıktan açıklama geldi mi ? Haber sitelerinden okumak istemiyorum.

Benim anlayamadığım bir şey var da. Şimdi ben 1.sınavları olamadım ve 1 Kasıma kadar olan konulardan sorumluyum. Şimdi ben sınav olacağım zaman hem 1.dönemin sınavını hem de 2.dönemin sınavını mı olacağım? 11.sınıfım. Eğer böyle ise eğitimini de sistemini de *************

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…