Sınavlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ertelendi sınavlar ancak öyle ya da böyle o sınavlar olacak dostum. Yapmak zorundalar çünkü şu anki eğitim sistemi sadece puan üzerine olduğu için başka türlü nasıl işleyecek bu süreç. Takarsın 3 kat maskeni bir de siperlik alırsın olur biter. Her ne kadar bende istemesem de bu böyle olacak.

Haklısınız nereye kadar böyle gidecek.

Ertelendi sınavlar ancak öyle ya da böyle o sınavlar olacak dostum. Yapmak zorundalar çünkü şu anki eğitim sistemi sadece puan üzerine olduğu için başka türlü nasıl işleyecek bu süreç. Takarsın 3 kat maskeni bir de siperlik alırsın olur biter. Her ne kadar bende istemesem de bu böyle olacak.

Haklısınız nereye kadar böyle gidecek.

Haftaya 2. dönem sınavlarını da olup bitiyorum. Lise son sınıfım. Kurtulacağım için çok mutuyum.

Olay aslında basit, okulları açarak ve bizi corona tutamaz diyerek hem kendilerini kandırıyorlar hem de diğer ülkelere bakın biz okulları açıyoruz coronaya rağmen çok güçlü ve harika bir ülkeyiz demeye çalışıyorlar. Riske giriyorlar. Eğer olay böyle değilse de neden okulları açtıklarına anlam veremiyorum, verilemez.

Sınavlar hakkında bu kadar düşünmek yerine direk sınav konularını düşünürseniz faydanıza olur.

Sınavlar oldu bile bende sonuç 97.
Haftaya 2. dönem sınavlarını da olup bitiyorum. Lise son sınıfım. Kurtulacağım için çok mutuyum.

Mutlusunuz ama bazıları uzaktan eğitimden derslere bakmadan geçirdi bir buçuk seneyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı