Sınavlar iptal olsun ya da başka bir güne ertelensin

Change.org kampanyaları 1 sayısına benzer ikiside etkisiz elemandır atma artık şunu işe yaramıyor işte.
Kaç kişi denediler olmadı.Zamanını bunlarla harcıyorlar.10 gün boyunca dikkatli bir şekilde çalışırsan sınavı yapabilirsin.Hızlı tekrar programları işini görebilir ayrıca maksat puansa egitimhane.com adlı siteden yazılıları da çözebilirsiniz.

Sen en baştan bir not tutmayla ilerlemişsin zaten anladığım kadarıyla. Ben 10. sınıftayım ve hocaların yazdırdıkları dışında not almadım. Liseye kadar da notlarım fazlasıyla iyi olduğu için hiç ders çalışmamıştım. Yani gerek yoktu. Ama şu an da öyle bir alışkanlığım yok ya da nasıl yaparım tam bilmediğim için yapamıyorum zorlanıyorum. O yüzden de sıkıntı yaşıyorum. Bu konuda ne yapabilirim bilmiyorum.

Sen en baştan bir not tutmayla ilerlemişsin zaten anladığım kadarıyla.
Ben öyle kıyıda köşede not tutma değil de sınav haftası tutuyordum notlarımı. Uzaktan eğitim çalışma şeklini etkiledi maalesef şuanda kimya konu anlatım izleyip deftere geçiriyorum.

Ben öyle kıyıda köşede not tutma değil de sınav haftası tutuyordum notlarımı. Uzaktan eğitim çalışma şeklini etkiledi maalesef şuanda kimya konu anlatım izleyip deftere geçiriyorum.
Ben deftere de geçirsem aklımda kalmıyor. Tekrar da ediyorum ama bir şey fark etmedi. Acaba neyde yanlış yapıyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…