Sınavlar iptal olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar iptal olmayacak. Vakalar da düşüyor (öyle görünüyor ben inanmıyorum) dendiğine göre kesinlikle iptal olmayacak ama iptal olmasını isteyenler için son umut yarın Bilim Kurulu toplantısı var. Elbet sınavlar sorulacaktır.
Sadece üç sınav mı?
Üç günde altı sınav.

Faydasını göreceksiniz merak etmeyin.
Olayın zorlukla büyümekle gayet de alakası var. Pandemiyi zorluk dönemi zannediyorsunuz hiç bir şey yaşamadınız. Bu ülkede parası olan insanlar bile aç kaldı bir dönem. Araştırma yapmayı bilmiyorsanız öğretebilirim(kuş gribi ve deli dana dönemi siz bebeksinizdir o zamanlar daha). Bizim neslimiz ülkeye yararlı işler yapacak merak etme. Ben projelerimin parasını kendim biriktiriyorum başkasından bize fayda yok bu ülkede. Azıcık Linkedin ve Kickstarter da insanların yapmaya çalıştığı proje ve çalışmalara göz atsanız anlarsınız ne yapmaya çalıştıklarını. Küçücük bir iş için bile ne kadar engeller var. Ben parça sipariş edeceğim projemi yapacağım ülkem bana diyor ki dur yapma. Pandemi var alamazsın! Ne bu? Hem de gün geçtikçe parçanın fiyatı artıyor. Bu foruma yazdığım zaman ne yaptığımı yerin dibine gireceksin kullanıcı adımı bir yere not al!

Ne alaka nerden nereye geldiniz.
Biz bu ortamda sınav yapılmasın diyoruz siz geçim derdine bağladınız gerçekten.
Herşeyi geçiyorum ölümcül bir virüs olmadığını düşünün sadece durumu olmayanların gözünden bakın.

O kadar alakasız şeyler yazmışsınız ki nasıl buraya geldiniz anlamadım. Bekliyoruz ne yaptığınızı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…