Sınavlar nasıl geçti?

Yarın da bana çarpacak hocam. Çarpılmaya gidiyorum yarın. Önüme fizikten anlayan birisi oturmazsa işim zor. :D

Hocam benim bunu demem biraz ironik olabilir fakat fizik aslında zor değil. Fakat ben fiziği zor anlıyorum. Bazı arkadaşları görüyorum genel olarak sınavlardan 50-60 alıyor fizikte ise 90-100 alıyorlar. Sanırsam benim fizik öğrenme kat sayım yüksek bayağı. Ama yeterince üzerine düşülünce halledilmeyecek bir ders değil.

Hocam benim bunu demem biraz ironik olabilir fakat fizik aslında zor değil. Fakat ben fiziği zor anlıyorum. Bazı arkadaşları görüyorum genel olarak sınavlardan 50-60 alıyor fizikte ise 90-100 alıyorlar. Sanırsam benim fizik öğrenme kat sayım yüksek bayağı. Ama yeterince üzerine düşülünce halledilmeyecek bir ders değil.
Hocam benimki psikolojik de olabilir. Fizik denilince kalbim çarpıyor. Fizik sınavı denilince kalpten gidecek gibi oluyorum. Ortaokul boyunca kaçtığım ''elektrik'' konusu lisede karşıma çıktı ve şu anda çaresizce yarınki sınavı düşünüyorum. Bazı fiziği iyi olan arkadaşlardan yarım istedim ama onlara arkadaş bile dememem lazım, resmen düşmanlar. Neyse artık yarın girip elimden geldiğince sallarım ve gelirim. Herkese yarınki sınavlar için başarılar. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı