Sınavlar olacak mı?

Sınav olacak mı olmayacak mı anlamadım ben ya. Bir kere düzgün bir açıklama yapsalar.
Sınavlar olacak açıklama net bir şekilde Milli Eğitim Bakanlığı sitesinde yer alıyor.Sınavlar İlkokul düzeyinde olmayacak,ortaokul ve lise düzeyinde sınav olacak sınavlar olmadığınız derslerden olacak
örneğin matematik yazılısına girdiyseniz ondan bir daha sınav olmayacaksınız.
Zaten hocam geçti bile.
İlk sınavı olanlar birkaç konudan oldu. Biz neredeyse ilk dönemin hepsinden sorumlu olacağız.
Erken sınavın faydası bizde çoğu yazılıyı olduk geriye edebiyat kimya kaldı.Bunlarda kolay dersler zaten.

Arkadaşlar sanırım sınavı başka bir okulda olabiliyormuşuz hatta 28aralığa kadar başvuru yapacakmışız ben meslek lisesindenim mesela ben ortaokulda sınavımı olabilirmyim benim gittiğim lise bana biraz uzakta.

Arkadaşlar sanırım sınavı başka bir okulda olabiliyormuşuz hatta 28aralığa kadar başvuru yapacakmışız ben meslek lisesindenim mesela ben ortaokulda sınavımı olabilirmyim benim gittiğim lise bana biraz uzakta.
Hayır giremezsin okul türünle aynı olması gerek yakınıda başka meslek lisesi varsa orada sınav olabilirsin çünkü sınavı o okul hazırlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı