Sınavlar yapılabilir mi?

Bende bir öğrenci olarak yapmamalılar diyorum. Verim diye bir şey yoktu derslerde anlayamadık. 2 haftalık açılan okulda daha fazla şey anladım.

Hocam bende Online derslerden bir şey anlamadım fakat gerek YouTube olsun gerek konu anlatımlı kitaplar olsun çalıştım, konu eksiğimi kapattım. Benim sizden bir üstünlüğüm yok sizin de benden yok ben yapabiliyorsam sizde yapabilirsiniz, zaten kasıma kadar olan konular çıkacak 2 haftada kapatılabilir bence. Önerim şimdiden çalışmaya başlamanız.

Hocam bende Online derslerden bir şey anlamadım fakat gerek YouTube olsun gerek konu anlatımlı kitaplar olsun çalıştım, konu eksiğimi kapattım. Benim sizden bir üstünlüğüm yok sizin de benden yok zaten kasıma kadar olan konular çıkacak 2 haftada kapatılabilir bence. Önerim şimdiden çalışmaya başlamanız.

Ders çalışmaktan niyeyse nefret ediyorum. Ama gittiğim lise nitelikli ve 3.7 ile girdiğim bir lise ben ders dinleyerek kazandım ve kendimi kırmaya çalışıyorum.

Nasıl yani. Haber yayınlanma tarihi bugün olarak gösteriliyor.
Haber Giriş: 28.04.2020 yazıyor bende
Hocam ben bu yıl içinde geçerli diye biliyorum.
Ben de iptal edilsin isterim de sezon değişti, vakalarda azalmıştır hatta bazı ülkelerde okullar açık bile olabilir. Bizde de bu zamana kadar yapılmaması mucize. Şöyle bir şey buldum, büyük ihtimalle ülkeler okulları açmanın derdinde şuan.
COVID-19 ve Dünyada Okulların Durumu

Geri
Yukarı