Sınavlar yeniden ertelenir mi?

İlla sınava gerek var. Gerek olmasa yapmazlar zaten.

Neden gerek varmış? LGS YKS yapılmalı evet ama onun haricindeki sınavları yapmayıp öğrencilere destek olmak çok mu zor. Ha illa yapacaklarsa sınavları okulları da açsınlar 1. dönemde pazar dahil sınava gidince virus bulaşmıyordu da derse gelince mi bulaşıyordu en azından okulları açsınlar da öğrencilere kolaylık olsun.

Benim konularım bitti bol soruda çözdüm sınavda rahat olacağım egomu tatmin ederek daha bir hırsla çalışmak istiyorum.

Onu dedelerimize söyleceksin bana değil.

Belli oluyor zaten. Empati yaparsan sende insanların derdini anlarsın.

Eğitim demek her şey demektir. Eğitim ekonomi, sağlık, tarım her şeyi etkiler. Türkiye bunu düzgün yapamıyor kalkıp yatıyoruz bakıyoruz sistem değişmiş diğer ülkelere bakıyorum adamlar 10 yıl sonra bunu yapacağız 5 yıl sonra bunu yapacağız diyorlar uyarıyorlar. Biri şu devlete eğitimin her şey olduğunu söylemeli.

Meb bu sefer ciddi. Sınavları iptal etmeyecekler. Bundan sonra ne derlerse onu yapacağız. Başka çare yok.

Benim konularım bitti bol soruda çözdüm sınavda rahat olacağım egomu tatmin ederek daha bir hırsla çalışmak istiyorum.

Onu Dedelerimize söyleceksin bana değil.
Tamam hocam siz doyurun o egonuzu da hırsınızı da. ''Ben kazanayım başkası ne yaparsa yapsın'' iyiymiş.

Yapılması lazım. Çoğu okul hemen sınav oldu ilk konulardan. Sınav olmayanların konuları birikti iyice. Adaletsiz olacak ama olmazsa daha çok konu birikecek zaten iyice birikti.

Yeni konular

Geri
Yukarı