Sınavlar yeniden ertelenir mi?

Dışarı çıkmıyorum misafirliğe de gitmiyorum fakat aniden etki eden bir iş değil bu bulaştırma riski yine de taşıyor.

Hocam o zaman aranızda kurallara uymayan biri var. Allah'a şükür şu ana kadar geçirmedik oysa ki dershane için dışarıya her gün çıkıyorum Okula toplu taşıma araçlarıyla gidiyorum babam her gün işe gidiyor ama gelmedi bize kısacası Kurallara uyarsak gelmez.

Hocam sizinde işiniz zor okul sınavları yok ama LGS var ama Online görüyorsunuz işiniz zor Allah kolaylık versin.

Yok hocam lise sınavına geçen sene girdim. Okulum hazırlık+4 sene eğitim veriyor. Hazırlık her okulda olmadığı için üniversite sınavına etki etmiyor. Ama yine de sınav olacağım. Aşırı mantıksız geliyor. Umarım iptal olur. Edebiyat hocası 2 hafta içinde 4 kitap okumamız gerektiğini söyledi. Sınavda çıkacakmış.

Yok hocam lise sınavına geçen sene girdim. Okulum hazırlık+4 sene eğitim veriyor. Hazırlık her okulda olmadığı için üniversite sınavına etki etmiyor. Ama yine de sınav olacağım. Aşırı mantıksız geliyor. Umarım iptal olur. Edebiyat hocası 2 hafta içinde 4 kitap okumamız gerektiğini söyledi. Sınavda çıkacakmış.

Bizim hocalarda aynı sınav var deyip performansları yapıştırıyorlar.

Anlamadığım konular şunlar:
1 - 6 milyon öğrenci nasıl hastalık riski olmadan sınava girecek?
2 - Diyelim ki sınav haftası başladı ve ilk günden hastalığı kaptınız, nasıl anlayacaksınız kaptığınızı her gün test mi yaptıracaksınız?
3 - Öğretmenlere yapılan aşı etkisini göstermeden sınav neden başlıyor?
4 - Öğrencilere neden aşı yok?
Artı olarak 6 milyon öğrenci bunların yarısı hastalığı kapsa veya çeyreği ailelerine bulaştırırlarsa bunun altından nasıl kalkacaklar?

Bu sefer cidden sert giriş yaptılar. Ciddi bir şekilde yapılmasını istiyor MEB. Ancak bilim kurulu üyelerinin mart ayında 3.dalgaya dikkat çekmesi sebebiyle erteleneceği ihtimali düşük de olsa var. MEB'in sınav aşkı beni öldürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı