Sınavlara hazır mısınız?

Bursluluk ertelendi ona herkes girmiyor. O ertelendiyse bunu mantık çerçevesinde ertelemeleri gerek zaten son yaptığı açıklamaya göre ertelenecek gibi geliyor.
Evet hocam umarım ertelerler.

Sınavdan çok milyon tane performans ödevi ile uğraşıyorum. Hangi zihniyet performans ödevlerin teslim tarihi ile sınavların başlangıcını aynı tarihe koydu? Üstüne yeni performans ödevleri verenler de var.

Ayrıca bazıları sanki proje ödevi almışım gibi zorluyor. Çıldırmamak elde değil.

Umarım bir erteleme gelir. Vaka sayıları iç açıcı değil. Gerçi ülkenin hiçbir istatistiğine güvenemiyoruz.
Sınavdan çok milyon tane performans ödevi ile uğraşıyorum. Hangi zihniyet performans ödevlerin teslim tarihi ile sınavların başlangıcını aynı tarihe koydu? Üstüne yeni performans ödevleri verenler de var.

Ayrıca bazıları sanki proje ödevi almışım gibi zorluyor. Çıldırmamak elde değil.

Son teslim tarihi mi hocam?

Bende de ödev var hocam. 200 sayfa proje ödevi mi olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı