Sınavlarda seyreltme olmayacak

Bakanlığından yapılan açıklamada:

"LGS ve YKS gibi merkezi sınavların kapsamında bir değişiklik söz konusu olmayıp öğrencilerimiz tüm müfredattan sorumlu olacaktır."

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakanlığından yapılan açıklamada:

"LGS ve YKS gibi merkezi sınavların kapsamında bir değişiklik söz konusu olmayıp öğrencilerimiz tüm müfredattan sorumlu olacaktır."

Geçen yıl girdim girecekler rahatlamaya çalışın biraz bu kadar stresle iyi sonuç olmaz.

Gayet güzel bir haber belirleyici konuları kaldırdılar geçen sene bir sürü yığılma oldu umarım bir daha değişiklik olmaz ki çalışan hakkını alsın seçilsin.
Ki bence az konu olması sınavın seçiciliğini azaltıyor. Çok konu olsun ki sınav 17.000 kişinin tüm soruları doğru yaptığı TEOG sınavına dönmesin.

Arkadaşlar hemen hemen 3 milyon kişi geliyor bu kadar insanı seçmeleri gerekiyor bu durumda devreye gerçekten üzerine uğraşanların yapabileceği limit türev integral gibi konular devreye giriyor kolay sınav herkese kolaydır herkes yapar mantıksal olarak bu yapılana sevinmeniz gerek.
@HABAR Kesinlikle doğrusunuz hocam.

Ki bence az konu olması sınavın seçiciliğini azaltıyor. Çok konu olsun ki sınav 17.000 kişinin tüm soruları doğru yaptığı teog sınavına dönmesin.

Az konu olunca sınavın seçiciliği artıyor çünkü az konu olunca sorabilecekleri soru sayısı azalıyor ve mecburen daha zor soru sormak zorunda kalıyorlar (LGS 2020). Online eğitim'de anlamaya çalışın ve daha sonra videolardan tekrar edebilirseniz iyi olabilir. Başarılar.

Az konu olunca sınavın seçiciliği artıyor çünkü az konu olunca sorabilecekleri soru sayısı azalıyor ve mecburen daha zor soru sormak zorunda kalıyorlar (LGS 2020). Online eğitim'de anlamaya çalışın ve daha sonra videolardan tekrar edebilirseniz iyi olabilir. Başarılar.
Ben 11. sınıfım, bir yılım daha var, şimdiden çalışıyorum. Teşekkür ederim.

@HABAR Geçen sene 7. sınıftım. 7'nin ikinci dönemini uzaktan, yarım yamalak gördüm. 8. sınıfın da birinci döneminin yarısını uzaktan yarısını yüz yüze gördüm.

Geçen sene seyreltme yaptılar. Seyreltme yaptıkları grup 7'nin ikinci dönemini hatta 8'in birinci dönemini rahat gördüler. Biz onlardan daha az öğrenim gördük ama onlara seyreltme var bize yok. Çok şanslıyız vallaha (!).

Bence de konuların tam verilmesi iyi değil ama kendinizi başka dönemlerle karşılaştırmayın. Siz böyle diyeceksiniz seneye de 2021 tayfa biz 11 görmedik diyecekler. Alışılmış olay daha kolay atlatılır ama size de aniden virüs var eve gidin deyip sınavı erteledik deyip sonra 1 ay geriye alsalardı emin olun istemezdiniz böyle bir şey. Uzaktan eğitimden verim alamayıp çalışmıyorsan o senin suçun. Anlamıyorsan kendin çalış. Ama çalışıp da verim alamıyorsan sistemde yanlış var ki sistem kesin yanlış. Uzaktan eğitim 8 saat görüp hiçbir şey anlamayıp sadece 3,5 sözlü notu için 1 günü giden kişiler geri kalan vakitlerde ders dinlemek için çabalıyor.

Geri
Yukarı