Sınavlarım kötü geçiyor

Random.User

Centipat
Artık cidden kafayı yiyeceğim. 10. sınıfım ve ilk yazılılarım berbat geçmişti. Bunun yüzünden annemle bir sürü kavga ettim ve psikolojim bozuldu. Kafaya koydum ve ikinci yazılılarda düzeltmeye karar verdim. Bugün son yazılı da açıklandı ve sonuçlar ilk yazılılara göre çok iyi. Ortalamamı 91'den 97'ye yükselttim. Buna rağmen annem bunlara sevinmiyor, hala yazılılardan önce yapılan ve hiçbir önemi olmayan deneme sınavının sonucunu söylememi istiyor. Delireceğim artık. Ben eskisi gibi olsun diye her şeyi yapıyorum, yine de düzelmiyor. Ne yapmam gerek? Kafayı yemek üzereyim.

Hocam 26 yaşındayım ve 2.5 'uncu üniversitem. Şu an 3. sınıfım ve bu gidişle güz döneminde kalacağım. İnan bana üniversite hayatında başarısızlığın gerçek sınırları nedir tam olarak görebiliyorsun. Lise yıllarında olur öyle şeyler, burada suç senden ziyade ailenin.

Artık cidden kafayı yiyeceğim. 10. sınıfım ve ilk yazılılarım berbat geçmişti. Bunun yüzünden annemle bir sürü kavga ettim ve psikolojim bozuldu. Kafaya koydum ve ikinci yazılılarda düzeltmeye karar verdim. Bugün son yazılı da açıklandı ve sonuçlar ilk yazılılara göre çok iyi. Ortalamamı 91'den 97'ye yükselttim. Buna rağmen annem bunlara sevinmiyor, hala yazılılardan önce yapılan ve hiçbir önemi olmayan deneme sınavının sonucunu söylememi istiyor. Delireceğim artık. Ben eskisi gibi olsun diye her şeyi yapıyorum, yine de düzelmiyor. Ne yapmam gerek? Kafayı yemek üzereyim.

97 ortalamaya annen hala konuşuyorsa takmayacaksin hocam şahsen benim umurumda olmaz he der gecerim.

Benim lise ortalaması 58 ben nasıl böyle bir yüksek not aldım diye düşünürken senin 97'ye üzülmene üzüldüm açıkçası.

97 iyi ailenin içi rahat etmiyorsa dershane denemelerine katılabilirsin. İndirim veren dershaneler ücretsiz olarak sınav yapıyordu. Orada iyi puan alırsan ailen rahat bırakabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı