Sınavların İptal Edilmesini İsteyen Kesim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başarılı bir öğrenci nasıl alıyor matematikten 30 anlamıyorum, bana göre başarılı değil.

Ben başarılı bir öğrenci olduğumu belirtmedim. Başarılı bir okulda matematik ortalamasının 33 olduğunu belirttim. Lütfen başka yerlerinizle okumayın.

2020'de her insanı aynı sananlar kaldı mı ya? Şu mesaja bakıyorum da kalmış, hayret

Çoğunluk demiştim mesajda, zira tüm arkadaşlarım aynısını dedi, sınava çalışmadığını belirtti.

Hocam ama siz canlı derslerde hiçbir şey anlamıyoruz diye bahane sürüyorsunuz . Ayrıca ben bahane sürmüyorum, canlı derslerde kimse anlamadı dersi ve YouTube'dan anca bu kadar tamamlandı. Hadi ben çalışmadım (!) Okuldaki 65 tane öğrencide mi çalışmadı. Hadi ben matematiğe çalışmadım, fizikten çalışmayarak mı 85 aldım ?

Üniversitede geriye falan düşmeyeceksin 1.dönem notları 2.dönem yapılacak olan yazılıyla verilecek yazmışlar.

Üniversitede geriye düşeceğimi söylemedim. Üniversite sınavında geriye düşeceğimi belirttim çünkü YKS sınavında lise puanı etkiliyor.

OBP kaldırılsın konu kapansın. Yoksa iki taraf için de haksızlık oluyor.

Üniversitede geriye düşeceğimi söylemedim. Üniversite sınavında geriye düşeceğimi belirttim çünkü YKS sınavında lise puanı etkiliyor.

Eee 1.dönem notları yine girilecek sadece girilecek yazılı 2. dönem yapılacak? Ki yapılmasa bile kimseye yapılmayacak

Helal Tony taraf tutmadın objektif oldun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…