Sınavsız üniversite okumak mümkün mü?

Hedefin buysa eğitim fakültesinin kapısından bile geçemezsin, dost acı söyler. Söyleyeyim dedim sadece.
Berk hocam benim bu konudaki yaptığım netleri konuyu açan arkadaşta yapsa İkamet ettiği şehirdeki devlet üniversitesinde bilgisayar programcılığı okuyabilir. Hem evine yakın olduğu içinde ulaşım sorunu yaşamaz.

Berk hocam benim bu konudaki yaptığım netleri konuyu açan arkadaşta yapsa ikamet ettiği şehirdeki devlet üniversitesinde bilgisayar programcılığı okuyabilir. Hem evine yakın olduğu içinde ulaşım sorunu yaşamaz.

Öğretmen olmak istiyorum.

O

Berk hocam benim bu konudaki yaptığım netleri konuyu açan arkadaşta yapsa ikamet ettiği şehirdeki devlet üniversitesinde bilgisayar programcılığı okuyabilir. Hem evine yakın olduğu içinde ulaşım sorunu yaşamaz.

Okuyor musun şu anda.

Son düzenleme:
Hocam masabaşı düz devlet memurluğu ve siber güvenlik uzmanlığından falan nasıl örnek verebilirsiniz? Yazılım, Kodlama üzerinden.
Her gün aynı işi yapmaktan kaynaklı monotonluk ve bunun getirdiği işe yaramamazlık hissi olabilir memurluk için. Siber güvenlik uzmanları tam ne iş yapar bilemem. Yazılım ve kodlama için de satırlarca kodu yazıp, onların içinde en ufak detaya kadar düşünmen gerekiyor. Bu da dikkat gerektiren ve çok fazla kafa patlatmana sebep olacak bir durum. Hatta bazen o kadar odaklanman gerekir ki çevrenden soyutlanman gerekir. Bunu sürekli yaptığını düşünecek olursan bunun da zararları elbette var.

Yeni konular

Geri
Yukarı