Sinek kaydı tıraş makinesi önerisi

Başar Özdere

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. Şu an elimde 100TL'ye aldığım dandik bir tıraş makinesi var üstünde sıfır alması için silindir gibi tasarımı olanlardan. Artık yüzümü çok tahriş etmeye hatta yaralamaya başladı. Sinek kaydı alacak şekilde tıraş makinesi önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 500TL. Şu an baktığım kadarıyla Xiaomi blackstone 3D, wahl 07061-916 ve Wahl'ın seyahat tipi diye satılan modelini gördüm; üçünde de iyi yorum kadar kötü yorum vardı. Sizin tavsiyelerinizi bekliyorum. 18 yaşındayım sakallarım çok sık ve kalın değil.

Instagram videolarında vardı,ismini şuan hatırlamıyorum ama çin malı,bilindik marka değil. Sıfır derece traş yapıyor.

Hocam ucu dairesel olan tıraş makineleri sinek kaydı mı alıyor.
Hocam ucu şu tarz olanlar ve dediğiniz gibi ucunda bikaç daire olanlar sıfır almak için dizayn edilmiş. O yüzden de uzun sakalı almıyor. Bana da o tarz bişey lazım.

Bütçen kısıtlı olduğundan şunu önereceğim. Pro'su var ama o biraz pahalı.

Bunun da yedek bıçakları pahalıymış diyolar. Benim yukarıda belirttiklerim arasından önerebileceğiniz var mı.

Hocam ucu şu tarz olanlar ve dediğiniz gibi ucunda bikaç daire olanlar sıfır almak için dizayn edilmiş. O yüzden de uzun sakalı almıyor. Bana da o tarz bişey lazım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-05-00-32-17.png
    Screenshot_2022-12-05-00-32-17.png
    96,9 KB · Görüntüleme: 32

Geri
Yukarı