Sinek nasıl öldürülür?

Mazoşistlik sezdim. Bir insan niye acı vermekten zevk alır yoksa?

Silahla sinek öldürme?
Camı açın çıkar zaten o. O da bir canlı.

Daha mantıklı rehberler öneririm.
Beni rahatsız eden ve uyutmayan bir canlıyı öldürdüğüm için mazoşist olduğumu sanmıyorum. Öldürmeden kurtulabileceğin yöntemler var tabi onlar işe yaramazsa denenmeli zaten.

Beni rahatsız eden ve uyutmayan bir canlıyı öldürdüğüm için mazoşist olduğumu sanmıyorum. Öldürmeden kurtulabileceğin yöntemler var tabi onlar işe yaramazsa denenmeli zaten.
Acı vermekten zevk duyuyorsunuz gibi geldi. Buna mazoşism deniyor. Mesajımı düzenledim, yanlış anlaşılmasın diye.

Öldürmeli yöntem olmamalı zaten. Sinektir bu. Uçar, kaçar, girer çıkar. Siz camı açın, o yeni girdiyse geri çıkar zaten. Elektrik veren raketle şoklamaya, mandalina gibi sıkmaya hiç gerek yok.

Acı vermekten zevk duyuyorsunuz gibi geldi. Buna mazoşism deniyor. Mesajımı düzenledim, yanlış anlaşılmasın diye.

Öldürmeli yöntem olmamalı zaten. Sinektir bu. Uçar, kaçar, girer çıkar. Siz camı açın, o yeni girdiyse geri çıkar zaten. Elektrik veren raketle şoklamaya, mandalina gibi sıkmaya hiç gerek yok.
Ben de konudan "zevkli" kısmını kaldırdım, yanlış anlaşılmasın.

Bir insan niye acı vermekten zevk alır?

Silahla sinek öldürme?
Camı açın çıkar zaten o. O da bir canlı.

Daha mantıklı rehberler öneririm.

Acı vermekten değil 50 kere yüzüne, oyun oynarken ekrana, klavyeye konunca anlarsın nasıl bir şey olduğunu.

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı