Çözüldü Sinerji Argon B45 alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WoozlY

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sinerji'nin bu hazır kasasını almayı düşünüyorum. Anakart, RAM, SSD, kasa ve PSU'yu değiştirdim. Anakartı Gigabyte Aorus B450 Elite, RAM'leri Corsair 16 GB(2x8) Vengeance RGB Pro siyah 3200MHz, SSD'yi WD 480GB Green okuma 545MB SATA SSD, kasayı Ranker Cygnus ve PSU'yu da Sharkoon 650W Gold zero 80+ Gold yarı modüler güç kaynağı olarak değiştirdim. Geri kalan parçalara özelleştirmedim. Sizce parasının hakkını verebilir mi? (Oyun için kullanacağım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji'nin bu hazır kasasını almayı düşünüyorum. Anakart, RAM, SSD, kasa ve PSU'yu değiştirdim. Anakartı Gigabyte Aorus B450 Elite, RAM'leri Corsair 16 GB(2x8) Vengeance RGB Pro siyah 3200MHz, SSD'yi WD 480GB Green okuma 545MB SATA SSD, kasayı Ranker Cygnus ve PSU'yu da Sharkoon 650W Gold zero 80+ Gold yarı modüler güç kaynağı olarak değiştirdim. Geri kalan parçalara özelleştirmedim. Sizce parasının hakkını verebilir mi? (Oyun için kullanacağım)
Alınır.

Peki sinerjiden hazır kasa alınır mı?
İmzamdaki sistemi ordan topladım işçilikleri çok kaliteli. Aklınızda ufak bir fikir oluşturması için şu konuma bakabilirsiniz;
Aceleniz yoksa indirimleri takip edip kendin toplasan hem ucuza gelir yanlışım varsa düzeltin bunlar toplama bilgisayarlarda komisyonda alıyor sanırım.
Komisyon alınmıyor 30 liralık toplama ücreti alıyorlar sadece. Ayrıca hazır sistemler ayrı ayrı toplanılanlara göre daha ucuza geliyor 10bin lira seviyelerine çıkılmadığı sürece.

İmzamdaki sistemi oradan topladım işçilikleri çok kaliteli. Aklınızda ufak bir fikir oluşturması için şu konuma bakabilirsiniz;

Komisyon alınmıyor 30 liralık toplama ücreti alıyorlar sadece. Ayrıca hazır sistemler ayrı ayrı toplanılanlara göre daha ucuza geliyor 10bin lira seviyelerine çıkılmadığı sürece.

Birkaç forumda sinerji için hazır sistem almayın gibi yorumlar gördüm bu yüzden biraz tedirginim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı