Sinerji Argon alınır mı?

Herhangi bir sorun yaşar mıyım?
Sistemde uyum kaynaklı bir sorun yok. Eğer ürün bozulursa sorun yaşarmıyım anlamında sorduysan bu firma seni çok uğraştırır. Sizin yerinizde olsam burdan alışveriş yapmam. Zamanında bi hata yapıp bu firmadan hazır kasa aldım THH benim lehime karar verdi kararı tanımıyorlar sorunumu çözün o zaman diyorum. Çözmüyorlar. Şuan davalı konumdayız sizinde başınız ağrımasın diye bu firmadan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

QP Gaming XT sistem anakartı düşürünce 7200TL civarına geliyor ona da bakabilirsiniz.
Zira bu sistemdeki PSU bir tık daha kaliteli bir şey öneriyorum ben.

Hem kasa akışı daha iyi, ekran kartı Gaming X, M.2 SSD ve PSU daha iyi olur.
Monitörle birlikte 8000TL bütçem var. Maalesef bu bütçeyi aşmam pek mümkün değil.
Sistemde uyum kaynaklı bir sorun yok. Eğer ürün bozulursa sorun yaşarmıyım anlamında sorduysan bu firma seni çok uğraştırır. Sizin yerinizde olsam burdan alışveriş yapmam. Zamanında bi hata yapıp bu firmadan hazır kasa aldım THH benim lehime karar verdi kararı tanımıyorlar sorunumu çözün o zaman diyorum. Çözmüyorlar. Şuan davalı konumdayız sizinde başınız ağrımasın diye bu firmadan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.
Genel olarak olumlu yorum yapılmış. 1-2 arkadaşım buradan alışveriş yapıp memnun kalmıştı. İnşallah sizin gibi bir şansızlık yaşamam.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı